Simple facil rapide pour le dentiste un peu tot a part it de 06.30hr present
Geen lekker eten, slechte verzorging en onbetrokken dokters. Veel te kleine cafetaria en winkeltje. Je kan in het winkeltje maar met 1 rolstoel binnen.
Goed
Everyone does not feel comfortable with you and the times of dental treatment are not good. One doctor can not work 3 days a week But it is nice to have a cashier machine in spite of the other places are not available
Ik was daar
Onthaal beneden alle peil op het gebied van vriendelijkheid. Ander personeel zeer vriendelijk maar de dokters. Mijn familielid heeft daar 2 maanden helse pijnen ondergaan, daartegen werd niets ondernomen dan wat pijnstillers, arogante dokters vermoeden dat het waarschijnlijk komedie was, ze is uiteindelijk na bijna 2 maanden gestorven..
Geen spoed en de ingang is afgesloten moet je puzzelen om binnen te geraken
Onthaal: zelfingenomenheid en neerbuigend gedrag van personeel aan het onthaal aanzien mensen als vuil. Hopelijk kan dit veranderen.
ik was opgenomen gedurende 5 maand op revalidatie met een knieprothese. Daar ik diabeet ben duurde de revalidatie langer dan voorzien, ondanks de uitstekende begeleiding onder het toeziende oog van Rudy en zijn team (Veerle,Steven). Na een viertal maand moest ik noodgedwongen een operatie aan de achillespees ondergaan en deze verliep niet zoals ik had verwacht, de wonde bleef pijnlijk en werd met de dag erger aangezien pijn niet de sector is van revalidatie waren het de artsen waaronder ik dr anee vernoem die moesten beslissen over mijn verdere verblijf daar
Ik kreeg regelmatig de toestemming om het ziekenhuis te verlaten voor enkele uren
omdat ik er al zolang verbleef op zaterdag 31 augustus had ik toelating om een wedstrijd van Antwerp bij te wonen op dinsdag 3 September dan tijdens zijn wekelijkse toer deelde dr anee mij dan doodleuk mee dat ik het ziekenhuis
MOEST verlaten omdat ik de voetbalwedstrijd had bijgewoond (mits zijn toestemming die nog steeds in mijn bezit is trouwens) mijn thuissituatie is gekend door de sociale assistente en was zeker niet in die aard dat ik alles zou kunnen regelen op die korte periode waardoor ik me 2 dagen later op donderdag 5 September heb moeten aanbieden op spoed van het Stuyvenberg ziekenhuis met natuurlijk weer bijkomende kosten.Ik overweeg dan ook officieel klacht neer te leggen en zal hierover de bevoegde diensten over contacteren (Ombudsman)