• Delete
  • Edit

About

ZNA Hoge Beuken is a hospital, located at Cdt. Weynsstraat 165, 2660 Hoboken, Belgium. They can be contacted via phone at +32 3 830 90 90, visit their website www.zna.be for more detailed information.

Location :
Cdt. Weynsstraat 165, 2660 Hoboken
Added by Jopie, at 02 October 2016

Opening Hours

  • Monday 2:00 – 7:30 PM
  • Tuesday 2:00 – 7:30 PM
  • Wednesday 2:00 – 7:30 PM
  • Thursday 2:00 – 7:30 PM
  • Friday 2:00 – 7:30 PM
  • Saturday 2:00 – 7:30 PM
  • Sunday 2:00 – 7:30 PM

Add missing information

Add email
Add business description
Add Social Media
Add Products and Services

6 Reviews

  • Rudi Doms
    28 September 2017

    Vriendelijke verpleegkundigen, cafetaria op zondag gesloten onbegrijpelijk en zeer duur om te eten vraag je bij kaas blokjes mosterd dan kost je dan 0,80€ extra en blijf zo maar doorgaan

    response / report this review
  • Kamila Kugacz
    11 February 2017

    Dr. Ortis, ben benieuwd wie hem een diploma heeft gegeven! Ben er aangekomen met psoriasis en luizen die ik al een jaar heb, maar de dokter beweerde dat ze er niet zijn, belachelijk ik weet wel beter wat ik uitkam. Toen we hem terugbelde wou hij mij niet eens spreken. Dus mijn probleem is nog altijd niet opgelost

    response / report this review
  • Claire Dejonghe
    08 February 2017

    Slechte communicatie, familie niet verwittigd wanneer het plots slechter ging. Infectie opgelopen en slechter vertrokken dan aangekomen

    response / report this review
  • Stan Boudewijns
    26 December 2016

    Ik ben al in verschillende pijnklinieken geweest . ZNA de Hoge Beuken is de beste van allemaal. Zeer vriendelijk en gewoon. Ik ervaar daar een thuis gevoel wat ik nog nergens heb ervaren. Ik wordt er ook altijd zo snel en goed mogelijk geholpen.

    response / report this review
  • An. Van.wesemael
    24 November 2016

    Heel goed .ze hebben mij daar al goed verzorgd top ..

    response / report this review
  • Jenny Buermans
    09 October 2016

    Na telefonisch contact mocht ik vandaag verslagen ophalen op G3. Eén document ontbrak echter en het is dankzij het volgehouden zoekwerk van meneer Luc (hoofdpleger spoed) dat ik dit document toch mee naar huis kon nemen ! Oprechte dank meneer Luc én ook de mevrouwen Marleen en Brigitte van de balie. Jullie deden ZOVEEL meer dan gewoon jullie job !!! "Sommige mensen maken de wereld mooier, gewoon door er te zijn !"
    Héél vriendelijke groeten van Jenny Buermans

    response / report this review

Rate & Write Reviews