• Delete
  • Edit

About

Wijnkasteel Genoels-Elderen is a liquor store, located at Kasteelstraat 9, 3770 Riemst, Belgium. They can be contacted via phone at +32 12 39 13 49, visit their website www.wijnkasteel.com for more detailed information.

Location :
Kasteelstraat 9, 3770 Riemst
Added by Jopie, at 02 April 2015

Opening Hours

  • Monday 9:00 AM – 6:00 PM
  • Tuesday 9:00 AM – 6:00 PM
  • Wednesday 9:00 AM – 6:00 PM
  • Thursday 9:00 AM – 6:00 PM
  • Friday 9:00 AM – 6:00 PM
  • Saturday 9:00 AM – 6:00 PM
  • Sunday Closed

Add missing information

Add email
Add business description
Add Social Media
Add Products and Services

9 Reviews

  • Els De Schrijver
    07 November 2017

    We waren met 40 mensen en twee gidsen die ons een rondleiding gaven in het mooie domein en ook de moeite waard

    response / report this review
  • Nicolas Vandeplas
    24 September 2017

    Hier werkt een team geobsedeerd door hun product, en dat proef je in hun uitzonderlijke wijnen!

    response / report this review
  • Michele Stevens
    26 August 2017

    Zeer mooie locatie, vriendelijk onthaal en zeer lekkere wijn.

    response / report this review
  • Jan Peeters
    27 July 2017

    Waarom naar Frankrijk gaan als er zo een pareltje in Limburg ligt. Enthousiaste rondleiding gekregen door de zoon des huizes en nadien hun heerlijke ambacht mogen proeven. Een aanrader voor jong en oud !!! Jan en Ann

    response / report this review
  • Alex Peeters
    18 April 2017

    Een prachtige verjaardagsuitstap georganiseerd door dochterlief en een rondleiding ter plaatse met proeverij (uiteraard) door de kasteelheer. Heerlijk!

    response / report this review
  • Kompanio Senioren
    12 April 2017

    Had gebeld met de vraag tot hoe laat wij konden langskomen, antw was om 18u sluiten wij, hadden 4u in de auto gezeten, in de file gestaan, en kwamen toe om 17u 46 min, een super onvriendelijke dame vertelde ons dat een glaasje tot 17u45 werd geserveerd en zij sloten om 18u, dat zij geen overuren deden want de baas betaalde deze niet, onze groep van 7 pers wou net wat wijn kopen en bestelling plaatsen maar onze goesting was unaniem over.
    Ik denk dat er in de streek evenerns goede wijnen zijn met een vriendelijkere ontvangst, positief is dat het een mooi domein is met mooi patrimonium

    response / report this review
  • Valeria Zavanone
    23 January 2017

    Tour interessante delle vigne e delle cantine

    response / report this review
  • Bram Van Leeuwen
    01 October 2016

    Very nice tour and tasting! Bit expensive.

    response / report this review
  • Wai Teng Wu
    09 April 2015

    comprehensive explaination from the guide. value for money.

    response / report this review

Rate & Write Reviews