• Delete
  • Edit

About

Living Tomorrow Brussels is a travel agency, located at Indringingsweg 1, 1800 Vilvorde, Belgium. They can be contacted via phone at +32 2 263 01 33, visit their website www.livingtomorrow.com for more detailed information.

Location :
Indringingsweg 1, 1800 Vilvorde
Added by Jopie, at 13 October 2014

Opening Hours

  • Monday 9:00 AM – 5:00 PM
  • Tuesday 9:00 AM – 5:00 PM
  • Wednesday 9:00 AM – 5:00 PM
  • Thursday 9:00 AM – 5:00 PM
  • Friday 9:00 AM – 5:00 PM
  • Saturday Closed
  • Sunday Closed

Add missing information

Add email
Add business description
Add Social Media
Add Products and Services

7 Reviews

  • Hans De Keersmaecker
    15 October 2017

    Een training gevolgd op deze locatie in één van de zalen. De zaal zelf en de apparatuur was in orde. Maar de broodjes werden dan in de ruimte ernaast opgediend en dit was niet handig. De broodjes, tussendoortjes en dranken waren wel prima. Verder waren de wc's altijd voor 1 persoon, ook niet handig en dus verspreidde iedereen zich tijdens de pauzes om op de toiletten op diverse locaties te gaan.

    response / report this review
  • Robin Kaljouw
    02 August 2017

    In september 2009 bustocht met school geweest. Was wel leuk en leerzaam.

    response / report this review
  • Johan Wouters
    24 April 2017

    Toffe beleving van wat ons te wachten staat. Misschien restaurant toch eens proberen tijdens de week

    response / report this review
  • Paul Bergsma
    10 September 2016

    Geweldige ervaring. Visie, toepassingen en demo van de rol van techniek in de veranderende werelden om ons heen.

    response / report this review
  • Herman Du Bois
    12 March 2016

    zeer leuke 'setting' met 'top chef'. een ontdekking.

    response / report this review
  • Ben Pottiez
    01 January 2015

    Nog nooit zo een slechte gids en rondleiding gehad. De gids die volgens mij al (heel) lang op pensioen zou moeten zijn kwam totaal ongeïnteresseerd over. Hij keek voortdurende op z'n horloge We heen 3 "kamers" gezien van de in totaal 10?? Ook het ontvangst aan de bar achteraf was totaal ongehoord en eigenlijk ronduit onbeschoft Absoluut geen aanrader!

    response / report this review
  • Masihul Ahsan
    20 October 2014

    Nice explanation

    response / report this review

Rate & Write Reviews