• Delete
  • Edit

About

KARCHER CENTER AUTOVAK is a store, located at De Villermontstraat 32, 2550 Kontich, Belgium. They can be contacted via phone at +32 3 450 93 95, visit their website www.karchercenter.be for more detailed information.

Location :
De Villermontstraat 32, 2550 Kontich
Added by Jopie, at 29 March 2014

Opening Hours

  • Monday 8:30 AM – 12:00 PM, 1:00 – 5:30 PM
  • Tuesday 8:30 AM – 12:00 PM, 1:00 – 5:30 PM
  • Wednesday 8:30 AM – 12:00 PM, 1:00 – 5:30 PM
  • Thursday 8:30 AM – 12:00 PM, 1:00 – 5:30 PM
  • Friday 8:30 AM – 12:00 PM, 1:00 – 5:30 PM

Gallery

Add missing information

Add email
Add business description
Add Social Media
Add Products and Services

7 Reviews

  • Pieter Gonnissen
    07 October 2017

    Superieure producten en een unieke service. Was van de week een dak aan het reinigen en kwam voor een probleem te staan. Ik belde mijn vertegenwoordiger van Kärcher en binnen het uur was hij ter plaatse met de oplossing voor mijn probleem. Diezelfde dag kwam hij tot driemaal toe op de werf, tot alles naar wens was. Creëerde zelfs een extra stuk voor mijn hogedrukreiniger om mijn werkzaamheden tot in de puntjes te kunnen volbrengen. Een echte aanrader en een bedrijf waar ik zeker verder mee zal handelen.

    response / report this review
  • Patrick Coeman
    15 August 2017

    Vriendelijke en vakbekwame bediening maar zelden koopjes.

    response / report this review
  • Eddy De Doncker
    20 June 2017

    Goede service groot gama producten.

    response / report this review
  • Katleen Evers
    04 April 2017

    We waren opzoek naar een stoomreiniger . De dame achter de toonbank heeft ons zeer goed geholpen bij het maken van een keuze naar het gepaste toestel voor ons .

    response / report this review
  • Ronny Maes
    04 April 2017

    Wij komen hier regelmatig en worden altijd op een proffesionele manier geholpen! Of het gaat over pompen of hogedrukreinigers ze staan je steeds bij met raad en daad! Zelfs herstellingen worden op een snelle en correcte manier afgehandeld!!

    response / report this review
  • Pim De Blieck
    04 April 2017

    Bij de aankoop van mijn nieuwe hogedrukreiniger professioneel advies mogen ontvangen van het personeel in de winkel.
    De verschillende types werden overlopen met een duidelijke vermelding naar het toepassing .
    Heel tevreden van mijn aankoop.
    Perfecte service !!

    response / report this review
  • Dirk Chabot
    05 April 2014

    Ronduit slecht. Met een defecte hogedrukreiniger om raad gaan vragen. Onmiddellijk werd de bestelbon bovengehaald voor een bestek, minstens 66€ waarvan 40€ sowieso te betalen. Men houdt je bovendien voor idioot: " Maar ge moogt daar geen terras mee kuisen, daar is dat niet voor gemaakt! " De meegeleverde terrasreiniger? Dat is voor reclamedoeleinden meneer." Onmiddellijk wordt gevraagd of je niet beter een nieuw en duurder model wil kopen. Als je dan vriendelijk bedankt, lopen ze al weg voor je je omgedraaid hebt.

    response / report this review

Rate & Write Reviews