Top lokatie lekker eten en een goed bed. Alles bij elkaar zeer aan te bevelen
We waren er gestopt met een fietsgroep om een klein hapje te eten. Perfecte bediening en lekker gegeten.
Een heerlijke Westmalle gedronken, en Thomas achter de tap (met hulp van Siegriet e.a.) was weer een leuk weerzien. Ooh, de pen die hij me aanbood om de puzzel in H.B.v.L. in te vullen mocht ik behouden. Jammer dat de puzzels in die krant nooit 100% kloppen (Thomas had me daarvoor gewaarschuwd. SJOL! :-)
Mooie gelegen als uitvalsbasis om te wandelen of fietsen. Hotel is wat verouderd. Het eten is er prima alleen mocht er wat meer variatie zijn voor het ontbijt.
Een brasserie die enkel goed is om iets te drinken. Eten is niet verzorgd. Aan de buitenkant chichi, maar vanbinnen
Prachtige omgeving om te wandelen en te fietsen.
Ook heel fijn om een afvaart te doen naar het witte dorp Thorn.
Goed en gewoon lekker eten en drinken
Mooi restaurant. Ook zeer mooie ligging aan de Maas. Eten is top, voor de spareribs. Enig minpunt: wc's waren niet zo proper, meerdere haren in urinoir aangetroffen.
Heerlijk gegeten op tweede kerstdag 2016. Alleen stukje ijzerdraad van schuurspons op mijn bord. Werd afgedaan met kan gebeuren, Kreeg niets aangeboden te compensatie.
Zeer kleine kamer, het personeel vriendelijk , maar eigenaar niet vriendelijk, de bediening trekt op niets, een haar gevonden van wel 20 cm lang tussen ons eten, het personeel verwittigd toch een consummatie gekregen in ruil daar voor? wij gaan daar zeker niet meer terug
Mooie lokatie , rustig gelegen.
Vriendelijke en behulpzame bediening , proper kamers .
Buffet ontbijt met ruime keuze. Prima restaurant
Kortom een AANRADER !