• Delete
  • Edit

About

AZ Monica Deurne is a hospital, located at Florent Pauwelslei 1, 2100 Deurne, Belgium. They can be contacted via phone at +32 3 320 50 00, visit their website www.azmonica.be for more detailed information.

Location :
Florent Pauwelslei 1, 2100 Deurne
Added by Jopie, at 21 June 2016

Opening Hours

  • Monday Open 24 hours
  • Tuesday Open 24 hours
  • Wednesday Open 24 hours
  • Thursday Open 24 hours
  • Friday Open 24 hours
  • Saturday Open 24 hours
  • Sunday Open 24 hours

Add missing information

Add email
Add business description
Add Social Media
Add Products and Services

9 Reviews

  • Romain Vaerendonck
    26 October 2017

    Op 25 10 17 in Dag hospitaal geweest een dikke pluim voor iedereen dank u wel

    response / report this review
  • Jenny Mommens
    11 October 2017

    Heel tevreden van het ziekenhuis, ja , duur , das waar, vooral orthopedie , maar steeds me goe geholpen..👍

    response / report this review
  • Marnicq Spruyt
    14 September 2017

    Materniteit is top!!! Daarom mijn ster. SLECHTSTE ziekenhuis ooit!! Lange wachturen. Onvriendelijk. Niet genoeg parkeerplaats.

    response / report this review
  • Illeke Op 't Roodt
    13 September 2017

    Zowel mijn man als ik zijn gehandicapt en we komen regelmatig in dit ziekenhuis. We zijn er telkens opnieuw heel tevreden over, bedankt!

    response / report this review
  • Seb Oss
    27 April 2017

    Wat een schande vier u op Spoed te zitten wachten voor twee fotos en een consultatie met de dokter. Ik weet dat andere mensen wat meer kunnen voor hebben maar 4u vind ik schandalig!

    response / report this review
  • Frank Leliard
    05 January 2017

    teveel verkeerd gelopendaar, vanaf het eerste onderzoek, dan opname spoed ( ook niet denderend), tot verblijf, en nadien insuline voorschrijven zonder vooreerst zorgtraject gekregen te hebben, dit aangegeven bij ombudsvrouw daar , na aanraden van één van de dienst medewerkers van AZ Monica zelf, maar dat heeft een mailtje opgeleverd met de manier van " we hebben de diensten bij elkaar geroepen er is gepsroken en het zal niet meer gebeuren"" Laat ons hopen want dit was een catastrofe met een 93 jarige patient.
    Nooit meer Monica al woont patienter op 300m

    response / report this review
  • Rudi Claes
    29 December 2016

    De chirurg orthopedie heeft me mijn leven terug gegeven door me op te lappen na een gefaalde operatie n.a.v. een verkeersongeval.
    De chirurg kon binnen 30' na aankomst de vreselijke pijnen reduceren waar de verpleging en de chirurg van zna Stuivenberg collectief de mist ingingen; de operatie en zelfs de nazorg verknoeiden.
    AZ Monica, een wereld van verschil op elk medisch vlak.

    response / report this review
  • Fgggfdxxxfggg Jhggb
    11 October 2016

    so bad service ,

    response / report this review
  • Freddy Boeykens
    28 June 2016

    Ben 5 weken in Az Monica Deurne. Eten , verzorging 10000000 procent. Dokters zijn goed en eerlijk, ik heb geen klagen hier.

    response / report this review

Rate & Write Reviews