Home - Albania - Shkodër - Mobileri FREDI
Place Type : Furniture Store, Furniture, Community
Address : Beltoje, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate : 42.06789, 19.51245
Phone : +355673021690
Facebook : facebook.com/ 681431121888518
1.7K people like this.
Website : www.mobilerifredi.com
Opening Hours :
Monday: 09:00 - 18:00
Tuesday: 09:00 - 18:00
Wednesday: 09:00 - 18:00
Thursday: 09:00 - 18:00
Friday: 09:00 - 18:00
Saturday: 09:00 - 18:00
Sunday: 09:00 - 18:00
Inappropriate listing? Request for Deletion
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Tashmë 25 vite që Mobileri FREDI është bashkëpunëtor besnik në industrinë e arredimit në tregun shqiptar. Sjellim për klientët tane arredime unike. Me mbeshtetjen e ingjenjerve tane te mobileris ambienti juaj merr pamjen e persosmerise.

What Other Say:

Google User (07/02/2020 13:23)
Sallon Klasik

Google User (07/02/2020 07:10)
Komplet Divanash Klasik vjen per ju me dizajn unik me disa detaje flower ne dru te punuara me dore nga mjeshtrat tane. Gjithcka kombinuar lehte dhe bukur qe nga detajet ne dru ne ato ne tapiceri. Mos humbisni rastin ta beni te tuajen kete komplet divanash te mrekullueshme dhe unik Tani. Nxitoni, tek ne gjeni cilesin me te larte ne treg. Ti meriton rehatin pas nje dite te lodhshme. Eja cfare pret vizito showroom-in tone. Ju mirepresim.

Google User (06/02/2020 14:13)
Tavolin mesi, vjen per ju me nje dizajn memeri e shprehur ne Flower, ku mbizotron e bardhe si bora qe simbolizon pastertin dhe gatimet tuaja perfekte. Po po kuptuat mire, dhe e gjeni vetem tek Mobiler Fredi... Kjo tavolin mesi eshte programuar nga mjeshtratat tane qe te perputhet ne perfeksin per shijet tuaja klasike po aq dhe moderne. Gjithcka ndertuar dhe programuar ne persosmeri per konfortin tuaj. Nxitoni, tek ne gjeni cilesin me te larte ne treg. Ti meriton te ndjesh komoditetin gjate shijimit te gatimeve tuaja perfekte.. Eja cfare pret vizito showroom-in tone. Ju mirepresim.

Google User (05/02/2020 14:05)
Dome gjumi vjen per ju me dizajn unik gjithcka ndetuar ne detaje pa i lene gje rastesise shikoje vete kete mrekulli relaksi. Gjithcka e ndertuar me produktet me cilsore per konfortin tuaj. Nxitoni, tek ne gjeni cilesin me te larte ne treg. Ti meriton nje nate relaksi pas nje dite te lodhshme. Eja cfare pret vizito showroom-in tone. Mos u shqeteso per transportin dhe as montimin e ke FALAS. Ju mirepresim.

Google User (04/02/2020 07:04)
Dome gjumi vjen per ju me dizajn unik gjithcka ndetuar ne detaj nje kombinim unik me ngjyr druri dhe detaje te bardha inspiruar ne drurin magjit te ullirt. Gjithcka me ndertuar me produktet me cilsore per konfortin tuaj. Nxitoni, tek ne gjeni cilesin me te larte ne treg. Ti meriton nje nate relaksi pas nje dite te lodhshme. Eja cfare pret vizito showroom-in tone. Mos u shqeteso per transportin dhe as montimin e ke FALAS. Ju mirepresim.

Google User (03/02/2020 14:00)
Dome gjumi vjen per ju me dizajn unik gjithcka e bardhe si bora qe tju dhuroje qestesi qe nga momente i kontaktit viziv. Gjithcka me ndertuar me produktet me cilsore per konfortin tuaj. Nxitoni, tek ne gjeni cilesin me te larte ne treg. Ti meriton nje nate relaksi pas nje dite te lodhshme. Eja cfare pret vizito showroom-in tone. Mos u shqeteso per transportin dhe as montimin e ke FALAS. Ju mirepresim.

Google User (02/02/2020 13:58)
Tavolin mesi, por ne vecanti vjen per ju me nje dizajn dhe material unike nje guzhine e bardhe si bora qe simbolizon pastertin dhe gatimet tuaja perfekte. Po po kuptuat mire, dhe e gjeni vetem tek Mobiler Fredi... Kjo guzhine eshte programuar qe t'ju a bej me te thjeshte procesin e gatimit dhe pozicionimin e te gjitha materialeve qe mbart nje guzhine ideale. Gjithcka ndertuar dhe programuar ne persosmeri per konfortin tuaj. Nxitoni, tek ne gjeni cilesin me te larte ne treg. Ti meriton te gatuash ato pjata perfekte ne nje guzhine perfekte. Eja cfare pret vizito showroom-in tone. Ju mirepresim.

Google User (01/02/2020 14:04)
Tavolina mesi per te gjithe shijet e arredimit, krijuar me materialet me cilsore. Duke ju pershtatur rehatis dhe komoditetit ne perdorim te peditshmerin tuaj. Gjithcka ndertuar dhe programuar ne persosmeri per konfortin tuaj. Nxitoni, tek ne gjeni cilesin me te larte ne treg. Ti meriton te shijosh at gatime perfekte, dhe te te sherbehen ne nje tavolin perfekte e cila permbush cdo nevoj te tuajen per raste familjare apo thjesht per dreken e perditshme. Eja cfare pret vizito showroom-in tone. Ju mirepresim.

Google User (31/01/2020 14:01)
Tavolin mesi, por ne vecanti vjen per ju me nje dizajn dhe material unik nje guzhine qe ne prekje te fal sencacionin e nje guri shkembor. Po po kuptuat mire, dhe e gjeni vetem tek Mobiler Fredi... Kjo guzhine eshte programuar qe t'ju a bej me te thjeshte procesin e gatimit dhe pozicionimin e te gjitha materialeve qe mbart nje guzhine ideale. Gjithcka ndertuar dhe programuar ne persosmeri per konfortin tuaj. Nxitoni, tek ne gjeni cilesin me te larte ne treg. Ti meriton te gatuash ato pjata perfekte ne nje guzhine perfekte. Eja cfare pret vizito showroom-in tone. Ju mirepresim.

Google User (30/01/2020 14:00)
Dome gjumi vjen per ju me dizajn unik kombinuar shkelqyeshem druri ne ngjyren blu. Gjithcka me ndertuar me produktet me cilsore per konfortin tuaj. Nxitoni, tek ne gjeni cilesin me te larte ne treg. Ti meriton nje nate relaksi pas nje dite te lodhshme. Eja cfare pret vizito showroom-in tone. Mos u shqeteso per transportin dhe as montimin e ke FALAS. Ju mirepresim.

Google User (29/01/2020 20:23)
Nga 3D ne realitet. Cfare prisni ? Nxitoni qe te realizoni projektin tuaj me mjeshtrat e mobilimit ne mbare Shqiperine. Kualiteti dhe cmime te pa beshueshme ju presin , gjithemone tek Mobileri Fredi.😉

Google User (29/01/2020 20:16)
Projekte me 3D. Keni nje ide mirepo nuk jeni te sigurt si do dukej ne realitet. Atehere Mobileri Fredi ju vjen ne ndihme duke e dizejnuar ne 3D, qe ju te krijoni iden sesi do dukej ne realitet dhe me e bukura se kete jua ofrojme FALAS. NXITO EJANI NE SHOWROOM-IN TONE. JU MIREPRESIM.

Google User (29/01/2020 00:11)
Tavolin e ndertuar me mjeshteri nga Mobileri Fredi. Vjen me nje game te gjere produktesh mos e humbisni rastin ta vizitoni sa me shpjet Showroom-in tone. Mjeshteri, Kualitet dhe Design unik. NXITONI cmime unike ju presin.⬇⬇⬇🔛🔝

Google User (28/01/2020 23:54)
Divan i ndertuar me mjeshteri nga Mobileri Fredi. Vjen me nje game te gjere produktesh mos e humbisni rastin ta vizitoni sa me shpjet Showroom-in tone. Mjeshteri, Kualitet dhe Design unik. NXITONI cmime unike ju presin.⬇⬇⬇🔛🔝

Google User (28/01/2020 15:53)
Dhome gjumi 🔝 e ndertuar me mjeshteri nga Mobileri Fredi. Vjen me nje game te gjere produktesh mos e humbisni rastin ta vizitoni sa me shpjet. Vjen me transport FALAS. Mjeshteri, Kualitet dhe Design unik. NXITONI cmime unike ju presin.⬇⬇⬇🔛🔝

Google User (28/01/2020 13:18)
Divan kend ju me dizajn unik me nje ngjyre Grih i hapur lehtesish i pershtatshem per te gjitha ambjentet tuaja. Ky divan kend eshte punuara me dore nga mjeshtrat tane. Gjithcka kombinuar lehte dhe bukur qe nga tersija e produktit deri ne detajet me te vogla . Mos humbisni rastin ta beni te tuajen kete komplet salloni te mrekullueshme dhe unike. Nxitoni, tek ne gjeni cilesin me te larte ne treg. Ti meriton rehatin pas nje dite te lodhshme. Eja cfare pret, vizito showroom-in tone. Ju mirepresim.

Google User (27/01/2020 19:51)
Komodin e pershtateshme per dhoma gjumi 🔝 te ndertuar me mjeshteri nga Mobileri Fredi. Vjen me nje game te gjere produktesh mos e humbisni rastin ta vizitoni sa me shpjet. Vjen me transport FALAS. Mjeshteri, Kualitet dhe Design unik. NXITONI cmime unike ju presin.⬇⬇⬇🔛🔝

Google User (01/08/2019 18:04)
Tavoline Mesi Design Floral. (Dizajn i ispiruar nga celja e nje luleje) Mobileri Fredi Koleksioni Europian Summer 2019.

Google User (29/07/2019 00:07)
Ky eshte Showroom-i i rinovuar i Mobileri Fredi, vjen me nje game te gjere produktesh mos e humbisni rastin ta vizitoni sa me shpjet. Koleksioni Europian Sammer 2019 Vjen vetem per Shkodren. Mjeshteri, Kualitet dhe design unik.

Google User (27/07/2019 22:27)
Vizitoni showroom-in tone Tani! 🔝🔝🔝🔝 Koleksioni summer 2019 Sapo mberriti. 🏠🛌 Ata qe prezantohen tek ©️Mobileri Fredi nepermejt ketij posti do te gezojne nje zbritje prej 20% ne blerjen e pare vetem per 5 dite.🔥🔥🔥🔥 Nxitoni!!!!!!🔥🔥🔥🔥

Google User (21/07/2019 02:44)
Koleksioni i ri Summer 2019 po vjen...

Google User (08/07/2019 22:40)
Tashmë 25 vite që Mobileri FREDI është bashkëpunëtori besnik dhe i palodhur i klientëve në industrinë e dizenjimit dhe arredimit në tregun shqiptar. Ne sjellim për klientët një shumëllojshmëri mobiliesh, me garanci disavjeçare. Se shpejt do mund te vizitoni showroom-in tonë në Rrugën Nacionale Shkodër - Tiranë km 7 Beltojë, dhe filialin e dytë në lagjen Rus, Shkodër, për t'u njohur me shumëllojshmërinë e mobiljeve që ofrojmë dhe me mundësitë e arredimit të ambienteve tuaja. Mundësojmë transport brenda territorit të Shqipërisë Falas.

Google User (03/11/2018 18:18)
Modelet e tavolinave moderne.

Google User (10/08/2017 17:37)
Model i ri i kolltuqeve klasike vetem tek Mobileri Fredi .

Google User (24/07/2017 20:41)
Ne kete sezon veror ju prezantojme me disa prej modeleve me te reja te dhomave te gjumit,divanave,tavolinave dhe karrigeve . Ne kujdesemi per arredimin perfekt te shtepive tuaja . MOBILERI FREDI ju mirepret !

Other Places:

1. Jysk Shkoder
Rruga Studenti, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675581, 19.5115113

2. Mobileri_albes
Shtoj I Ri, Shkodër, Albania
Coordinate: 2.14576721183E-5, 8.58306884766E-5
Phone: +355674108505

3. KUKA
Shkoder - Hani Hotit, KM.1, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0835911968, 19.5096017738
Phone: +35526250306(www.kuka.al)

4. BALA Aksesore dhe Sherbime Mobilierie
Dede Gjo Luli, 4001 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.05897, 19.51854
Phone: +355686088111

Copyright © 2016 - 2020
VYMaps.com | About Us | Privacy Policy | Listing Submission