Home - Albania - Shkodër - Furniture Store

Furniture Store at Shkodër, Albania

Found: 27 Places, 1 Pages
Page:   1

1. ANGJO DECOR
Renc 4001, Albania
Coordinate: 42.0618791, 19.5534325
Phone: +355 264 60339

2. Fratelli GM
E762, Bahçallëk, Albania
Coordinate: 42.0367674, 19.4998527
Phone: +355 68 202 2277 (www.fratelligm.com)

3. Italshqipja
Zona Industriale, Rruga Inxh. Gjovalin Gjadri, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0895247, 19.5333052
Phone: +355 22 248 587 (www.italshqipja.com)

4. Rexha 2011 (Prodhim dyshekesh)
Rruga Hysen Lacej, Lagjia Partizani, Shkoder 4001, Albania
Coordinate: 42.078884, 19.5183319
Phone: +355 67 205 5777 (rexha-2011-prodhim-dyshekesh.business.site/ )

5. Bar Restorant "UNION"
Segmenti Shkoder Ura e Mesit /Km 3, Shkodrer Ura e Mesit 4012, Albania
Coordinate: 42.109491, 19.565407
Phone: +355 68 620 1835

6. Artikuj per dhoma gjumi
SH1, Shkoder 4001, Albania
Coordinate: 42.073827, 19.515402
Phone: +355 69 372 5222

7. JYSK Shkoder
4000, Sheshi Kryepazar, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0542723, 19.4978872
Phone: +355 69 700 5050 (www.jysk.al/ )

8. AMA GUSHTA
Rruga Shaban Bushati, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0619611, 19.5000395
Phone: +355 69 820 2063

9. MOBILERI FREDI
Beltoje, Shkoder 4001, Albania
Coordinate: 42.007772, 19.5223308
Phone: +355 68 219 6455 (www.mobilerifredi.com)

10. Bar - Restaurant VERDE
Bahçallëk, Albania
Coordinate: 42.0388868, 19.4982722
Phone: +355 69 555 8050

11. Punime Hekuri Angjo Decor
Rrenc, Shkoder, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0613693106, 19.5539045334
Phone: +355699292927 (www.angjo-decor.com)

12. Shtëpia e drurit
Kiras Shkoder, Shkoder Shkodër, Albania
Coordinate: 42.07394, 19.50327
Phone: +355673080846

13. Sameli Mobileri
Rruga nacionale Shkodër - Hani Hotit, km I 5, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.1066513, 19.5069103
Phone: 355685924488

14. MEGA Mobileri
Prane Shkolles ''Ndre Mjeda'', Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: +355 69 86 62281

15. Halili Mobileri, Shkoder

Coordinate: 42.0854988, 19.5091705
Phone: 0672003600

16. Mobileri Iliria Shkoder
Shkoder, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.038969349, 19.48116793
Phone: +355 69 355 77 44 (www.mobileri-iliria.com)

17. BALA Aksesore dhe Sherbime Mobilierie
Dede Gjo Luli, 4001 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.05898, 19.51854
Phone: +355686088111

18. Firma GURAJ
Shtoj I Ri, +355 67 38 34 235 /+355 67 280 82 98 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.10665, 19.5069
Phone: 0673834235 (firma.guraj)

19. Supreno Mobilime
Kuka Center, Rruga nacionale Shkoder-Hani i hotit, Km 1, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0835689392, 19.5098251104
Phone: 355692053444 (Supreno.al)

20. Albastojku
Rr. Dasho Shkreli, 4000 Shkodra, Albania
Coordinate: 42.077577, 19.509426
Phone: +355672089288

21. Mobileri Astriti
Rruga Djepaxhijej (prapa stadiumit "Loro Boriçi"), Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0689280111, 19.5060646534
Phone: 00355682196225

22. Mobileri Valet
4001 Rrenze, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0543912499, 19.5611572266
Phone: 0355674829442

23. Zdrukthtari Shtjefni
Dajç, Lezhë
Coordinate: 41.6803, 19.7244
Phone: +355682306662 (www.zdrukthtarishtjefni.com)

24. Mobileri FREDI
Beltoje, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: +355673021690 (www.mobilerifredi.com)

25. Jysk Shkoder
Rruga Studenti, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675581, 19.5115113

26. Mobileri_albes
Shtoj i Ri, Albania
Coordinate: 2.14576721183E-5, 8.58306884766E-5
Phone: +355674108505

27. KUKA
Shkoder - Hani Hotit, KM.1, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0835911968, 19.5096017738
Phone: +35526250306 (www.kuka.al)

28. BALA Aksesore dhe Sherbime Mobilierie
Dede Gjo Luli, 4001 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.05897, 19.51854
Phone: +355686088111

Found: 27 Places, 1 Pages
Page:   1
Copyright © 2016 - 2020
VYMaps.com | About Us | Privacy Policy | Listing Submission