Kleine Park . Mit viel Ruhe .ideal zum laufen/ wandern
Dit Ferienpark ligt aan het natuurgebied Kellerwald-Edersee met prachtige wandel- en fietspaden. Het is hier over het algemeen zeer rustig. In de herstperiode zijn de kleuren van de bomen en struiken overweldigend mooi. We komen hier graag en vaak!
Nieuw gebouw Kellerwalduhr, ingang Ëuler", bewegwijzerde wandelroutes, ook naar Edersee, nordic walking en mountainbike, schitterend, maege, tennisbaan, voetbalveld, speeltuin. Wie schreef dat er niet veel te doen is? Neem het voetpad naar Frankenau, lunchroom Caspar, fles wijn bij EDEKA 2,99.
Beautifull park Nice side seeing and alot of places to sleep
Schöner Ferienpark. Aber irgendwie etwas in die Jahre gekommen. Mittelmäßige Auslastung in der Haupt Ferienzeit.
Heerlijk rustig, mooie omgeving
Schitterend gelegen in het mooie Kellerwald. Prachtig ingericht huis (no. 71) Voor 6 personen het gehele jaar te huur. Schitterend wandelgebied. Honden toegestaan.
Sehr schöne ruhige Lage. Leider ein wenig veraltet.
Super fijne plek voor vakantie huisje 106 hebben wij al 2x bezocht dit jaar was het interieur vernieuwd erg leuk geworden.