• Delete
  • Edit
store

Duikcentrum van de Ven - Livingstone Jan Thiel Resort

Jan Thiel

About

Duikcentrum van de Ven - Livingstone Jan Thiel Resort is a store, located at Jan Thiel, Curaçao. They can be contacted via phone at +599 9 514 1267, visit their website www.duikcentrumvandeven.com for more detailed information.

Location :
Jan Thiel
Added by Jopie, at 17 November 2015

Opening Hours

  • Monday 9:00 AM – 4:00 PM
  • Tuesday 9:00 AM – 4:00 PM
  • Wednesday 9:00 AM – 4:00 PM
  • Thursday 9:00 AM – 4:00 PM
  • Friday 9:00 AM – 4:00 PM
  • Saturday 9:00 AM – 4:00 PM
  • Sunday 9:00 AM – 4:00 PM

Gallery

Add missing information

Add email
Add business description
Add Social Media
Add Products and Services

13 Reviews

  • Maarten Hoogendoorn
    08 March 2018

    Zeer vriendelijk personeel. Ik had een introductie duik. Is gewoon in de zee. Je gaat dan tot +/- 10 meter diep. Je ziet veel soorten vissen. De instructrice was zeer geduldig met de uitleg. Zeker voor iemand die nooit gedoken heeft een aanrader. Erg veel ervaring hebben ze met het opleiden voor het duiken. Je leert in korte tijd erg veel. Ook weten ze op welke plekken er veel bijzondere vissen zitten. Super ervaring, bij een super goede duikschool.

    response / report this review
  • Peter Meijer
    28 February 2018

    Yvette and I had not gone underwater for some time and we decided to take up the noble art of leaving bubbles again at van de Ven diving, the inhouse resort divingshop at the Living Stone resort, Jan Thiel. The have a lovely family owned busines and conduct their business with no rush and all attention for their clients. They are SSI certified and what ever course you like to conduct can be done at their facilities. They will take you to kind of lovely diving spot, which are in abundance at Curacao. Thanks Angelique, Moniek, Gerard en Johan. We really enjoyed the time we spent with you guys and hope to see you next year. Ayo!

    response / report this review
  • Maik
    06 January 2018

    Samen met mijn partner hebben we een introductieduik gedaan. Dit was een waanzinnige ervaring. Bij binnenkomst werden we hartelijk ontvangen. Onze instructrice legde alles rustig en duidelijk uit. Door te starten met kleine oefeningen wist ze de onzekerheid weg te nemen. Na het kennismaken met materiaal en het duiken op zich hebben we een mooie ronden gemaakt in Caracas Baai, waar veel te zien was.

    Al met al een top ervaring tegen een eerlijke prijs. Zeker een aanrader.

    response / report this review
  • Richard Parlevliet
    05 January 2018

    Mijn laaste SSI 4 buiten duiken bij van de Ven gedaan. Samen met mijn vriendin. Wordt overal veel tijd aanbesteed. Alles is goed te volgen en natuurlijk in het Nederlands. Duik plekken dichtbij waar je naartoe wordt gereden.

    Gérard alle lof voor jou met het begeleiden van mijn vriendin. Dankzij jou een mooi scubabrevet voor haar.

    response / report this review
  • Nick Barendregt
    02 October 2017

    Tijdens mijn vakantie in Curacao besloten om mijn duikbrevet te gaan halen. Op korte termijn kon ik bij deze duikschool terecht. Zeer vriendelijke mensen, duidelijke uitleg, alles super relaxed, duiken met alleen een instructeur of een klein groepje en op verschillende locaties duiken. Voor mensen zonder zeebenen: je duikt niet vanaf een boot. Absoluut een aanrader en ook nog eens niet duur.

    response / report this review
  • Dorret Te Pas
    07 June 2017

    Hoofddoel van deze vakantie was om onze beide kids die de middelbareschool afgelopen hebben met hun examen een duikbrevet mee te geven. Thuis gezocht op verschillende duik scholen in de buurt van Jan Thiel waar wij op chococo resort verblijven.
    De kleinschaligheid en gemoedelijke sfeer uit de recensies spraken ons in Nederland al erg aan.

    response / report this review
  • Ilona Van Zwol
    05 June 2017

    Na een slechte ervaring te hebben gehad bij een andere duikschool, waar mijn dochter niet voldoende serieus genomen werd bij het probleem wat ze aangaf was voor haar het plezier van het duiken weg. We hadden eerder gedoken in Egypte en daar was ze enthousiast geworden over het duiken. Ik vond het heel jammer dat ze door deze teleurstelling niet meer wilde duiken, want duiken is gewoon fantastisch! Ik ben gaan informeren bij duikcentrum van de Ven en heb daar de situatie uitgelegd. Monique begreep direct waar de schoen wring en heeft ervoor gezorgd dat mijn dochter er weer zin heeft gekregen om haar brevet te gaan halen! Zelf vond ik het ook heel prettig om hier de introductieduik te ervaren. Ik ben wel gebrevetteerd, maar duik zo weinig dat ook ik weer voldoende vertrouwd ben geraakt om met een gerust hart te genieten van al het moois onder water. Monique en de crew zijn super vriendelijk, geduldig en professioneel. Ik raad iedereen aan om hier je lessen te nemen, want het is heel belangrijk dat je de juiste kennis wordt aangeleerdals het om duiken gaat. Dan pas kun je echt genieten! Enjoy!

    response / report this review
  • Max Tjoen
    17 May 2017

    Great diveshop at Janthiel.

    response / report this review
  • Jesse Meinesz
    15 May 2017

    Wat een gave ervaring. Aardig personeel die duidelijke uitleg geeft. Eerst instructies over het duiken. Waarna je leert ademhalen onderwater. En vervolgens ga je de duik maken. Tijdens de duik zie je de meest prachtige vissen en als je geluk hebt zie je nog een zeeschildpad. Geen hoofdprijs en meer als waar voor je geld. Zeker een aanrader

    response / report this review
  • Obed Rupert
    31 January 2017

    Super zeg wat een fijne duikschool. Vooral de een op een begeleiding is fantastisch. Daardoor zien ze alles en kunnen ze focussen op de punten waar jij moeite mee hebt zodat je als je je brevet hebt gehaald zelfverzekerd op pad kunt gaan. Echt een aanrader!

    response / report this review
  • Ed Glas
    13 December 2016

    Super mensen die je mee nemen naar mooie plekjes en de duikers en de nature in hun waarde laten

    response / report this review
  • Dian Rietveld
    13 April 2016

    Kind & professional. Good equipment and fair pricing.
    Would dive with them again!

    response / report this review
  • Marco Hartman
    24 November 2015

    Aardige mensen en uitstekend materiaal.

    response / report this review

Rate & Write Reviews