Geweldig verblijf,appartement met alles erop en eraan van af een doosje lucifers tot aan tandpasta. Alles is Superrrrrrr schoon en fris. Het appartement is ook heel erg gezellig ingericht er is overal aan gedacht.Paul en Sue vriendelijk zeer behulpzaam en met je begaan weten tevens je privacy te respecteren. Sue een echte keuken prinses die de heerlijkste ingrediënten op tafel tovert en je deze voorschotelt. Prijs en kwaliteitsverhouding ? Probeer het zelf eens uit zij rekenen Bulgaarse prijs. Is zeer zeker de moeite waard.Stanevo is een heerlijk rustig dorp aan de rivier de Donau waar je goed kunt vissen. Stanevo ligt op 10 minuten afstand van Lom (stad) en 30 minuten van Montana.(stad)
Малко селце на брега на река Дунав . Има лозови масиви, които осигуряват работа на много хора. Има вила за отдих на самия бряг на река Дунав.
Geweldig verblijf,appartement met alles erop en eraan van af een doosje lucifers tot aan tandpasta. Alles is Superrrrrrr schoon en fris. Het appartement is ook heel erg gezellig ingericht er is overal aan gedacht.Paul en Sue vriendelijk zeer behulpzaam en met je begaan weten tevens je privacy te respecteren. Sue een echte keuken prinses die de heerlijkste ingrediënten op tafel tovert en je deze voorschotelt. Prijs en kwaliteitsverhouding ? Probeer het zelf eens uit zij rekenen Bulgaarse prijs. Stanevo ligt op 10 minuten afstand van Lom. Rivier de donau 3 minuten.