Vlotte bediening aangenaam, vriendelijk personeel!!!
Niet eo klant vriendelijk als die laten uitschijnen.
Ewerything ok,full goed servis
Slechte maar dan zeer slechte service
een tijdje geleden mijn iPad Air binnen gebracht met gebroken scherm.
iPad hersteld terug gekregen. Op eerste zicht alles in orde, maar na enkele dagen hoorde ik soms een kleine klik, niets bijzonder dacht ik. Bij het vastnemen van de iPad breekt het glas in het midden aan de zijkant.
Ik ben terug geweest om dit te melden dat dit slecht geplaatst was en ik een nieuwe herstelling wilde. Er werd mij op een nogal botte manier gezegd dat dit geen garantie was omdat het glas gebroken is terwijl je duidelijk kon zien dat gebroken is door verkeerde plaatsing.
Vandaag naar een Concurrent geweest om het te laten herstellen en die wisten mij te vertellen dat dit geen ORIGINELE GLASPLAAT is terwijl er op de website duidelijk vermeld staat dat zij duurder zijn door het gebruik van originele onderdelen.
Quest computers nooit meer
Great shop
nice service and advice