Nice area, cleanliness of the house wasn't super
The cabin was nice, however, very dated. Electricity was not working when we arrived, but this was fixed luckily
Mooie plaats.middenin natuur. Faciliteiten zijn wat verwaarloosd.
Just a beautiful spot on this earth.
Geboekt via Outh & Somme
Bij aankomst bleken meerdere zaken niet op orde. Het eerste lakenpakket bleek beschimmeld. Het tweede laken pakket zaten scheuren in. Het huisje zelf was vies. Vieze borden in de kast, vieze wc pot (tevens gebarsten). Brandgaten in de dekens. Algeheel onderhoud was slecht. Water in de douche bleken de leidingen verkeerd aangesloten (koud voor warm en andersom). Koelkast die vriest ipv koelt. Meermaals getracht contact te leggen met Ourthe & Somme, maar werdt snel afgewimpeld. Is iemand wezen kijken, die zou nog terug koppelen naar ins hoe nu verder, ik had namelijk geen waar voor mijn geld. Overigens was de accomodatie in totaal best duur (2 nachten om en nabij 250 euro). Meerdere mails gestuurd naar de organisatie, maar ieder antwoord blijft uit.
Prachtige locatie, mooi huis qua omvang en voorzieningen. Schone sanitaire voorzieningen, fijne bedden, veel te doen in de omgeving! Ik wil hier zeker nog een keer naartoe, aanrader voor iedereen!
Het huis was erg groot en luxe afgewerkt. Moderne keuken. Het buitengedeelte was iets minder goed afgewerkt. Soms viel de geur buiten wat tegen door het stilstaande water.
HideOut!
The place where I live
Zeer mooie omgeving. Een mooi gerenoveerd huisje en een prachtige plek om feestdagen met het gezin door te brengen. Zeker een aanrader.