Home - Macedonia - Prilep - VAL Dooel
Place Type : Home Goods Store, Home Improvement, Kitchen/Cooking, Home Decor
Address :
Coordinate : 41.3459590606, 21.5529549122
Phone : 0038948404401
Facebook : facebook.com/ VALDooel
457 people like this.
Opening Hours :
Monday: 08:30 - 20:30
Tuesday: 08:30 - 20:30
Wednesday: 08:30 - 16:30
Thursday: 08:30 - 20:30
Friday: 08:30 - 20:30
Saturday: 08:30 - 16:30
Sunday: -
Inappropriate listing? Request for Deletion
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Description:

VAL Dooel е компанија која постои веќе 15 години. Нејзината дејност е продажба на производи за домаќинство, хотел-ресторани, кетеринг, бела техника.
Понудените производи се од познати брендови како Luminarc, Bormiolli, Bohemia, Westmark, Rigamonti, Metalac, Gorenje, Rohnson, Grundig, Severin, Max, Bosch.

Ви стоиме на располагање со квалитетна услуга.
Повелете, посетете не.

What Other Say:

Google User (11/05/2018 01:16)
Почитувани,
Со голема чест и задоволство ве известуваме дека производите и понудите на Val Dooel од денес може да ги најдете и на социјалната мрежа Instagram.

Google User (26/04/2018 14:28)
АКЦИЈА !!!
Magic Mesh мрежа против инсекти - одговара на сите типови на врати. - достапно во бела, црна и кафена боја.... - димензија : 210 x 100 cm. Цена : 180 ден.
See more

Google User (21/12/2017 16:47)
Nehir претставува една од најдобрите турски компании препознатливи по својот квалитет.

Google User (13/12/2017 15:25)
Започнете го денот со совршена фризура. Откријте ги производите од Beauty колекцијата од Gorenje

Google User (04/12/2017 18:27)
Акции и пакет понуди Gorenje - Life simplified

Google User (19/10/2017 03:50)
GORENJE WCM 702 PW - Апарат за правење мафини и вафли

Google User (18/10/2017 14:51)
DeLonghi EC 151.B - Специјално дизајниран за подготвување на автентично еспресо за секој љубител на доброто кафе. Со својот „Капучино систем“ вашиот ден може да започне со совршено капучино со богата и кремаста пена, благодарение на одличната мешавина на пареа, воздух и млеко.

Other Places:

1. Декоративни термопанели
Александар Македонски 247 г, 7500 Prilep
Coordinate: 41.34627, 21.5655
Phone: +38975376948

2. Stibera Mega Market & Home Centar
Улица Орде Чопела, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3608340358, 21.5223026276
Phone: 048/ 404-490(www.stibera.com.mk)

3. Zavesi
kej 9ti septemvri 29, 7500 Prilep
Coordinate: 56.2313174097, 42.3654270172

4. SETEC, se od tehnika
Кузман Јосифовски бр.8, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3444931238, 21.5508198738
Phone: +38948407940

5. Арт Декор
Цане Коњарец Бр.38, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3464, 21.5544
Phone: 075567976

6. Plocki prilep
Kozara 14, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3447428186, 21.5661299229
Phone: 078293937

7. Plocki Плочки керамички
Прилеп, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3464, 21.5544
Phone: 075 555 555

8. Akustik Trockenbau
lazani, Prilepec, Prilep, Macedonia
Coordinate: 41.2956, 21.5856
Phone: 075947172

9. Естетика
бул. Гоце Делчев, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3464, 21.5544
Phone: 077607463

10. Салон за мебел „Нова форма Нова"- Прилеп
Булевар „Гоце Делчев" 134, Prilep
Coordinate: 41.3429707698, 21.5588021278
Phone: 078/ 288-164

Copyright © 2016 - 2020
VYMaps.com | About Us | Privacy Policy | Listing Submission