Home - Macedonia - Prilep - Stibera Mega Market & Home Centar
Place Type : Home Goods Store, Store, Toy Store, Gift Shop
Address : Улица Орде Чопела, 7500 Prilep
Coordinate : 41.3608340358, 21.5223026276
Phone : 048 /404-490
Parking : lot
Rating : 4.70
Facebook : facebook.com/ stiberamarket.homecentar
13K people like this.
Website : www.stibera.com.mk
Inappropriate listing? Request for Deletion
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Stibera Mega Market & Home Centar - Новоотворен трговски центар во Прилеп. Се за вашиот дома, градина, куќни апарати, детски играчки, храна, пијалоци, . .

What Other Say:

Google User (24/02/2019 05:57)
Почитувани, со задоволство Ве известуваме дека најубавите цвеќиња донесени директно од Холандија наскоро ќе бидат изложени само за Вас во Stibera Mega Market & Home Center, на излезот од градот на патот за Македонски Брод! Повелете...

Google User (21/02/2019 19:32)
Акциски цени во Stibera Mega Мarket & Home Center! Повелете посететене...на излезот од градот на патот за Македонски Брод!Ве очекуваме...

Google User (20/02/2019 21:47)
Вашата омилена СОФА од денеска по акциска цена од само 19 990 денари! Повелете во Stibera Mega Market & Home Center, на излезот од градот на патот за Македонски Брод!

Google User (07/02/2019 17:30)
Кога размислувате за уредување на просторот во кој живеете, еден од најважните елементи се декорациите.Нашиот асортиман на украси и декорации e многу богат, на Вас останува само да одберите еден од нив и да го сместите на убаво место во Вашиот дом! Повелете во Stibera Mega Market & Home Center, на излезот од градот на патот за Македонски Брод...

Google User (07/02/2019 15:53)
Во месецот на виното и љубовта, подарете од срце!

Google User (02/02/2019 20:00)
Најголема акција во Стибера Центер!!! Трпезариски сетови за само 10 500 ден!Повелете, пазарувајте кај нас и заштедете! Ве очекуваме, на излезот од градот на патот за Македонски Брод!

Google User (17/01/2019 15:28)
Трпезариски сетови со идеални вклопливи димензии за сечиј дом! Повелете во Stibera Mega Market & Home Center! На излезот од градот на патот за Македонски Брод...Ве очекуваме!

Google User (15/01/2019 15:52)
Цените паѓаат! Нова акција во Stibera Mega Market & Home Center ! Повелете...Ве очекуваме!

Google User (14/01/2019 22:00)
На Ваше барање, најбараните модели на трпезариски сетови, повторно на акција во Stibera Mega Market & Home Center!!! Не ја пропуштајте најдобрата понуда во градот, повелете посететене... на излезот од градот на патот за Македонски Брод! Ве очекуваме!!!

Google User (09/01/2019 15:15)
Попустот продолжува и за Божиќните празници!!! Повелете посететене...

Google User (06/01/2019 03:24)
Известување! Stibera Mega Market & Home Center на ден 06.01.2019 год.ќе работи со скратено работно време од 08 :00 до 19:00 часот. 07.01.2019 година - неработен ден. Со работа продолжуваме на 08.01.2019 год. со редовно работно време од 08:00 до 22:00 часот. СРЕЌНИ БОЖИЌНИ ПРАЗНИЦИ!

Google User (02/01/2019 21:46)
Оглас за работа: Stibera Mega Market & Home Center има потреба од продавачи/ки за работа.Заинтересирани те кандидати/ки да испратат CV на нашата е-маил адреса: stiberacenter@hotmail.com или да се јават на телефонскиот број 048 /404-490 Со почит, Стибера Центер - Прилеп

Google User (28/08/2018 19:23)
Немате доволно време да направите брзо и вкусно јадење, сок или зимница?! Повелете во Stibera Mega Market & Home Center, Ви нудиме производи што ќе Ви помогнат во тоа!

Google User (28/08/2018 17:26)
Сеуште немате избрано ранче за во градинка?! Повелете во Stibera Mega Market & Home Center, голем избор на уникатни и модерни ранчиња за Вашите најмили! На излезот од градот на патот за Македонски Брод... Ве очекуваме....

Google User (28/08/2018 15:01)
Распустот е при крај! Уште неколку дена до почетокот на новата учебна година! Одберете квалитетни, функционални и ергономски прилагодливи ранци за Вашите деца.Цените како и секогаш...НАЈНИСКИ!!! Повелете во Stibera Mega Market & Home Center, на излезот од градот на патот за Македонски Брод...

Google User (27/08/2018 20:42)
Ранците се неопходни за децата на училишна возраст и без сомнение им е потребен анатомски ранец за правилен развој и исправено движење на телото!Нудиме голем избор на анатомски училишни ранци со најдобар квалитет и најповолни цени! Повелете во Stibera Mega Market & Home Center, на излезот од градот на патот за Македонски Брод...

Google User (25/08/2018 19:23)
АКЦИЈА во Stibera Mega Market & Home Center!!! Училишни ранци само за 300 денари ! Повелете, на излезот од градот на патот за Македонски Брод...

Google User (25/08/2018 14:48)
Доколку сакате уникатен, квалитетен и безбеден велосипед тогаш Вашиот избор нека биде велосипед од програмата на venerafashion2018! Повелете во Stibera Mega Мarket & Home Center, на излезот од градот на патот за Македонски Брод...

Google User (21/08/2018 16:00)
Не ја пропуштајте најголемата акција во Stibera Mega Market & Home Center !!! Маса + 4 столици + Чадор...6900 ден. Маса + 4 столици + Чадор...6900 ден. Чадор 2*2 Х 2*2 ...3200 ден. Повелете...на излезот од градот на патот за Македонски Брод!

Google User (17/08/2018 16:54)
Бидете сигурни дека Вие и вашето бебе уживате во максимална удобност кога шетате низ градот!Обезбедете му на детето пријатни прошетки во периодот кога го истражува светот, без разлика дали ви е потребена количка со добар изглед, функционалност, стабилност или погодност!Со нашата серија на најнови и најмодерни колички безбедноста, удобноста и квалитетот се загарантирани! Повелете во Стибера Центер, на излезот од градот на патот за Македонски Брод...

Google User (16/08/2018 16:10)
Започнете ја школската година спремни! Stibera Mega Market & Home Center нуди широк спектар на производи за новата учебна година по најповолни цени!Повелете и уверете се! На излезот од градот на патот за Македонски Брод...

Google User (06/08/2018 17:35)
За да бидите сигурни дека ќе уживате во секоја авантура со готвењето, ние ги имаме потребните садови за готвење кои ќе Ви помогнат да ги подготвите највкусните оброци.Со секоја сметка над 1000 ден. добивате 50% попуст на садовите за готвење од МЕТАЛАЦ кои се отпорни на високи температури,брзо се загреваат при што се заштедува електрична енергија и материјалот не дозволува развивање на бактериите и не дозволува развивање на алергиски реакции.Едноставни се за чистење и одржување. Јадењето е важен дел од животот за да биде оставено на случајност! Повелете во Stibera Mega Market & Home Center, на излезот од градот на патот за Македонски Брод!

Google User (30/07/2018 15:18)
Преносно креветче • од 0 до 4 месеци. • лесенo и компактno за транспорт. • мрежни воздушни ѕидови. • заштита на бебето од сите страни.... • флексибилни странични ѕидови за полесна достапност до бебето.
See More

Google User (21/07/2018 15:57)
Еден од најголемите подароци што можете да му ги дадете на вашето дете е дарот на удобност. Stibera Mega Market & Home Center e подготвен да помогне во тоа! Имаме широк спектар на релаксатори, лулашки и креветчиња кои гарантирано ќе му овозможат на вашето бебе релаксирачки и забавни моменти уште од самото раѓање! Повелете, на излезот од градот на патот за Македонски брод!!! Ве очекуваме...

Google User (19/07/2018 17:37)
Дозволете им на Вашите дечиња еден тон забавни моменти под топлото сонце, затоа што на крајот од денот нема ништо поблагодарно од светлата насмевка на нивните прекрасни лица! Повелете во Stibera Mega Market & Home Center, широк асортиман на квалитетни и удобни трицикли за Вашите најмили! На излезот од градот на патот за Македонски Брод... Повелете...

Google User
Hipper e poveke od Supper...

Other Places:

1. Zavesi
kej 9ti septemvri 29, 7500 Prilep
Coordinate: 56.2313174097, 42.3654270172

2. SETEC, se od tehnika
Кузман Јосифовски бр.8, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3444931238, 21.5508198738
Phone: +38948407940

3. Арт Декор
Цане Коњарец Бр.38, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3464, 21.5544
Phone: 075567976

4. Plocki prilep
Kozara 14, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3447428186, 21.5661299229
Phone: 078293937

5. Plocki Плочки керамички
Прилеп, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3464, 21.5544
Phone: 075 555 555

6. Akustik Trockenbau
lazani, Prilepec, Prilep, Macedonia
Coordinate: 41.2956, 21.5856
Phone: 075947172

7. Естетика
бул. Гоце Делчев, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3464, 21.5544
Phone: 077607463

8. Салон за мебел „Нова форма Нова"- Прилеп
Булевар „Гоце Делчев" 134, Prilep
Coordinate: 41.3429707698, 21.5588021278
Phone: 078/ 288-164

9. Тврда-Градба Прилеп Tvrda-Gradba Prilep
savska 154, Prilepec, Prilep, Macedonia
Coordinate: 41.2956, 21.5856
Phone: 070442966

10. Metalomak Inzenering
8mi Mart, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3464, 21.5544
Phone: 078305695

Copyright © 2016 - 2020
VYMaps.com | About Us | Privacy Policy | Listing Submission