Home - Macedonia - Prilep - Home Box
Place Type : Furniture Store, Store, Lighting Store
Address : Panko Brashnarov 16a (tipska naselba), 7500 Prilep
Coordinate : 41.352080198263, 21.564252376556
Phone : +38975406182
Parking : lot, street, valet
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ homeboxprilep
16K people like this.
Opening Hours :
Monday: 09:00 - 20:00
Tuesday: 09:00 - 20:00
Wednesday: 09:00 - 18:00
Thursday: 09:00 - 20:00
Friday: 09:00 - 20:00
Saturday: 09:00 - 18:00
Sunday: -
Inappropriate listing? Request for Deletion
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

МЕБЕЛ, МЕБЕЛ ПО ПОРАЧКА, ЛУСТЕРИ, РАСВЕТА, ПОСТЕЛНИНИ-ПРОЕКТИРАЊЕ И ДИЗАЈН НА МЕБЕЛ И ЕНТЕРИЕРИ

Description:

Furniture Store

What Other Say:

Google User (20/01/2019 21:25)
https://m.facebook.com/story.php?story_fb id=547424852445856&id=54347951950705 6

Google User (19/01/2019 21:16)
https://m.facebook.com/story.php?story_fb id=546283779226630&id=54347951950705 6

Google User (19/01/2019 21:13)
https://m.facebook.com/story.php?story_fb id=544773896044285&id=54347951950705 6

Google User (21/06/2018 23:40)
ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА 📢 НА ЛУСТЕРИ КОЛЕКЦИЈА 2017 КООЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ🏃‍♂️ 🚚ДОСТАВА ПО КАРГО ⛳ул.Панко Брашнаров 16а -типска населба ПРИЛЕП... ☎️ 075 406 182
See More

Google User (14/03/2018 00:24)
ТВ КОМОДА GENT #blackredwhite Димензии: 200x60x54 фиоки со споро затворање Материјал: медиапан https://www.brw.com.pl/…/products/10124 ,tv-cabinet-gent.html 🚚БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА 🇲🇰️... ⛳ул.Панко Брашнаров 16а -типска населба ПРИЛЕП ☎️ 075 406 182
See More

Google User (13/03/2018 23:58)
ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ И СТОЛИЦИ #homeboxprilep СО НОВИ ЕКСКЛУЗИВНИ ЦЕНИ📢 ИЗБОР НА МАТЕРИЈАЛИ И БОИ🎨 - изработени од масивно дрво и фарбан медиапан 🚚БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА 🇲🇰️ ⛳ул.Панко Брашнаров 16а -типска населба ПРИЛЕП ☎️ 075 406 182

Google User (13/03/2018 00:08)
НОВО📢 #homeboxprilep Аголна гарнитура МАГНУС Гарнитурата Магнус со својот специфичен дизајн ќе ги задоволи вашите очекувања во сверата на удобност и компактност. Нејзиниот додатен елемент, табуретката која има улога и на клуб маса воедно ја зголемува и површината за спиење на самата гарнитура со што комфорот е неизбежен.
... ➡️Димензии:232x150cm 197x140cm - површина за спиење 130x60cm- табуретка Боја на штоф по ваш избор 🚚БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА 🇲🇰️ ⛳ул.Панко Брашнаров 16а -типска населба ПРИЛЕП ☎️ 075 406 182
See More

Google User (06/03/2018 00:58)
НОВИ ГАРНИТУРИ #homeboxprilep СО НОВИ САЕМСКИ ЦЕНИ📢 ИЗБОР НА ШТОФОВИ И ДИМЕНЗИИ 🚚БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА 🇲🇰️ ⛳ул.Панко Брашнаров 16а -типска населба ПРИЛЕП ☎️ 075 406 182

Google User (20/02/2018 23:15)
ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ И СТОЛИЦИ #homeboxprilep СО НОВИ ЕКСКЛУЗИВНИ ЦЕНИ📢 ИЗБОР НА МАТЕРИЈАЛИ И БОИ🎨 - изработени од масивно дрво и фарбан медиапан 🚚БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА 🇲🇰️ ⛳ул.Панко Брашнаров 16а -типска населба ПРИЛЕП ☎️ 075 406 182

Google User (07/02/2018 00:49)
НОВО! Аголна Гарнитура VENTO📢 Димензии 250x170цм.🛌210x115cm ➡️ПО ВАША ЖЕЛБА:штофови,димензи ,нианси на дрвени ногари крем и венге цена 34000ден ПРОМОТИВНА ЦЕНА 30000 денари... 🚚БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
See More

Google User (31/01/2018 01:53)
НОВО! Аголна гарнитура Pronto 265×190 површина за спиење 220x145 Широк избор на бои,дезени,материјали и димензии по ваша желба цена 32000ден. ПРОМО ЦЕНА 27000ден БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!

Google User (25/01/2018 17:34)
ТВ КОМОДА GENT Ултра модерниот дизајн и смирувачкиот ефект на природните материјали од кои е изработена оваа комода овозможуваат широк простор за движење и употреба, а компактибилноста на боите нуди естетски став и функционалност во вашиот животен простор.👌🏚️ ➡️Димензии: 180x54x40cm ➡️Достапна веднаш по промотивна цена од 13 500ден на 10 500 ден.

Google User (19/01/2018 18:24)
РАСПРОДАЖБА НА ЕКСПОНАТИ! Гарнитури ,фотељи,спални, трпезариски и клуб маси , комоди, елементи за предсобје КООЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ ПОБРЗАЈТЕ!🏃‍♂️⏳ ул.Панко Брашнаров 16а Типска населба Прилеп... контакт: 075 406 182
See More

Google User (16/01/2018 17:45)
KOLEKCIJA NA TRPEZARISKI, KLUB MASI I STOLICI

Google User (16/01/2018 00:39)
НОВА КОЛЕКЦИЈА НА ГАРНИТУРИ НАЈНОВО ВО НАШИОТ САЛОН ! Висококвалитетни модели на гарнитури со модерен дизајн надополнет со комфорт и елеганција, Бои, димензии, нијанси на дрво ,бои на перници по ваш избор можност за изработка во варијанта тросед двосед. Посетете го нашиот салон и уверетесе ... Ве очекуваме!
See More

Google User (12/12/2017 18:58)
Предновогодишните изненадувања продолжуваат!!! ПОПУСТ до -30%
Внесете нов декор во вашиот дом и одберете од најновите модели на лустери и расвета од познатите фирми LAMBARIO i BЕGHLER по најниски цени. Посетете го салонот на HOME BOX,ВЕ ОЧЕКУВАМЕ... ПОПУСТОТ ТРАЕ ДО 30.12.2017 КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ
See More

Google User (03/12/2017 00:22)
Посетете го салонот на HOME BOX и одберете модерна и квалитетна постелнина од реномираните брендови Marie Claire, Luoca Patisca ,CottonBox ,First Choise по НАЈНИСКИ ЦЕНИ. ВЕ ОЧЕКУВАМЕ КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ ДОСТАВА ПО КАРГО

Google User (17/11/2017 18:49)
ПРОМОЦИЈА КОМОДИ ХЕПТАГОН ТВ КОМОДА 160×60×46 19500ден. Промо цена 16500ден. КОМОДА 140×85×46 23500ден. Промо цена 19500ден. ЗА КОМПЛЕТ ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ЦЕНА 33500ден.... Комбинација на фурниран и фарбан медиапан и дрвени ногари. Димензии бои нијанси на дрво по ваш избор БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
See More

Google User (18/10/2017 00:28)
Дел од нашот асортиман на клуб маси ОД 10% ДО 20% ПОПУСТ НА ЦЕЛИОТ АСОРТИМАН НА КЛУБ МАСИ БОИ ПО ВАШ ИЗБОР

Google User (22/09/2017 23:32)
АГОЛНИ ГАРНИТУРИ МОЖНОСТ ЗА ПЛАЌАЊЕ НА 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА

Google User (18/09/2017 23:02)
Сезонско освежување

Google User (01/09/2017 01:27)
Колекција CAPS детска соба (BLACK RED WHITE) сива,розева,сина https://www.brw.com.pl/en/search/szukaj.h tml…

Google User (31/08/2017 21:09)
Дневни состави и состав предсобје (BLACK RED WHITE) ПРОИЗВЕДЕНО ВО ПОЛСКА

Google User (31/08/2017 20:13)
Колекција NEPO (BLACK RED WHITE) Бои димензии и елементи линк: https://www.brw.com.pl/en/search/szukaj.h tml?query=nepo

Google User (31/08/2017 19:58)
КОЛЕКЦИЈА FUN2 (BLACK RED WHITE) бои димензии и елементи: https://www.brw.com.pl/en/search/szukaj.h tml?query=fun

Google User (31/08/2017 19:41)
КОЛЕКЦИЈА ELPASSO (BLACK RED WHITE) бои димензии и состави од колекцијата : https://www.brw.com.pl/en/products-catalo g/?k=211,elpasso

Google User (30/08/2017 19:34)
Marie Claire Бањарки 100% памук Достапни во сите големини

Google User (26/08/2017 17:37)
ЦЕНА 61500 СО ПОПУСТ 55000

Google User (26/08/2017 02:04)
АКЦИЈА ! ДУПЛИ ПОСТЕЛНИНИ (MARIE CLAIRE-Paris) 100% памук ЦЕНА 2500 денари СО ПОПУСТ 1890 денари

Google User (26/08/2017 00:36)
Marie Claire дел од асортиманот

Google User (24/08/2017 18:14)
Мarie Claire -Јоргани комплет со постелнина -Кебина

Google User (24/08/2017 00:06)
ГОЛЕМ СЕЗОНСКИ ПОПУСТ НА ЦЕЛИОТ АСОРТИМАН ОД РЕНОМОРАНИТЕ БРЕНДОВИ BLACK RED WHITE,Marie Claire,First Choice,Briele,Lambario,Beghler,Kler,Vero, Louca Patisca,Kare Design ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

Google User (23/08/2017 19:16)
Крпи #MarieClaire 100% pamuk

Google User
Bravos za vrabotenite vo HOME BOX-Prilep preubav priem ja poracavme garniturata GRAND blagodarnost do niv

Other Places:

1. Mebel Venecija
Lece Koteski bb, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3433931151, 21.5332749731

2. DE-NI MEBEL
Oktomvriska 1/ 1, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3445011785, 21.5651321411
Phone: +38975410209(www.denimebel.com.mk)

3. Убав Дом
7500 Prilep
Coordinate: 41.3434218414, 21.5541028976
Phone: 076243243

4. Милано Мебел
Орде Чопела бб, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3660197466, 21.514749527
Phone: 078430910

5. МЕБЕЛ ВИАЛ
ALEKSANDAR MAKEDONSKI 2/ 13B, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3464, 21.5544
Phone: 048/ 425-042

6. Тео Мебел
Coordinate: 41.3435507184, 21.5323984623
Phone: 048551331

7. Салон за мебел „Нова форма Нова"- Прилеп
Булевар „Гоце Делчев" 134, Prilep
Coordinate: 41.3429707698, 21.5588021278
Phone: 078/ 288-164

8. Ди-Са Мебел Војче
nada ciriviri 3 a, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3464, 21.5544
Phone: 076 434 567

9. Mebel Tehnostil-Pacano
Partizanska 15a, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3531, 21.54659
Phone: 070573350

10. Art Dizajn
kej 9ti septemvri, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3464, 21.5544
Phone: 077429567

Copyright © 2016 - 2020
VYMaps.com | About Us | Privacy Policy | Listing Submission