Home - Macedonia - Prilep - Gifty
Place Type : Home Goods Store, Shopping Mall, Home Improvement, Home Decor, Shopping & Retail
Address : Струшка 53, 7500 Prilep
Coordinate : 41.3484236931, 21.5348875523
Phone : +38978283592
Facebook : facebook.com/ GiftyTex
49K people like this.
Website : postelnini.mk
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 15:00
Tuesday: 08:00 - 15:00
Wednesday: 08:00 - 15:00
Thursday: 08:00 - 15:00
Friday: 08:00 - 15:00
Saturday: 08:00 - 15:00
Sunday: -
Inappropriate listing? Request for Deletion
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Производство на постелнини

Description:

Производство на постелнини

What Other Say:

Google User (23/08/2018 18:54)
Компанијата ГИФТИ ТЕКС - Прилеп, има потреба од шивачки.
За информации, обратете се на телефонскиот број : 075 598 629

Google User (19/03/2018 14:26)
На Ваше барање, повторно достапни
Постелнина изработена од 100% микрофибер, многу нежен и пријатен материјал Јорганска навлака 160х210, чаршав за јога 160х220 и една навлака за перница 50х70
... Цена 1390 денари Нарачајте на http://bit.ly/fudbalskipostelnini
See More

Google User (08/03/2018 15:43)
Дами, среќен 8ми Март!

Google User (07/02/2018 06:31)
Подароци за денот на вљубените 2018
Нарачајте веднаш во директна порака или на http://bit.ly/navlaki

Google User (05/02/2018 16:38)
Одберете прекрасен и необичен подарок за Вашите сакани по повод денот на вљубените. СЕТ- ДВЕ НАВЛАКИ ЗА ПЕРНИЦИ (50х70 cm) СО ЦЕНА ОД 360 ДЕНАРИ.
НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ НА http://bit.ly/navlaki

Google User (01/02/2018 19:13)
Вашиот душек е неудобен? Имаме решение - над-душекот АЛОЕ ВЕРА 6cm. Нарачајте веднаш, испорака за 48 часа

Google User (30/01/2018 17:16)
Бебешки постелнини и комплети, изработени од 100% памук.

Google User (17/01/2018 17:33)
Во соработка со нашите пријатели Textile Srbija, Ви нудиме прекрасен избор на постелнини изработени од ПАМУК, КРЕП ПАМУК, ДАМАСК ПАМУК и ПАМУК САТЕН

Google User (17/01/2018 14:15)
Повторно достапни, нарачајте ја Вашата омилена комбинација

Google User (16/01/2018 22:20)
За Вашите принцови и принцези, голем избор на комплет бебешки постелнини.
Видете ги сите модели на : http://bit.ly/2DC1ytl

Google User (01/01/2018 19:56)
На сите наши пријатели, соработници и верни потрошувачи, им посакуваме Среќна Нова Година и среќни Божиќни празници.

Google User (27/10/2017 15:10)
Која комбинација Ви се допаѓа најмногу?
Доколку комбинацијата не е на фотографијата, слободно пишете ни коментар :)

Google User (23/10/2017 02:00)
Одберете ја Вашата комбинација и нарачајте веднаш со пополнување на формуларот bit.ly/postelnini

Google User (20/10/2017 13:50)
Единечна големина - 1150 денари,
Двојна Големина 1390 денари
Достапни бои со кои располагаме се: бела, зелена, тиркизна, жолта, лилјакова, циклама, портокалова, сива, кремова, темно кафена, сивомаслинеста, бордо, црна, црвена, светло кафена, Нарачајте веднаш преку директна порака или на : http://bit.ly/postelnini

Google User (17/10/2017 17:48)
Постелнините Her Side His Side, повторно достапни!
Комплетот вклучува: - Јорганска навлака 200х220 - Чаршаф за јога 240х220... - 2 навлаки за перница 50х70
Цена - 1590 денари
🛒 Нарачајте во директна порака или на bit.ly/hersidepostelnina 🛒
See More

Google User (21/07/2017 15:13)
Чаршафи со ластик според димензијата на Вашата јога
За нарачки, Ве молиме обратете ни се во директна порака со Вашите димензии
Стандардни големини и цени:
... 90х200х30 = 430 ден 160х200х30 = 530 ден 180х200х30 = 590 ден 200х200х30 = 650 ден
See More

Google User (25/06/2017 15:22)
На сите наши клиенти, соработници и пријатели од исламска вероисповед им го честитаме најголемиот празник во исламската вера – Рамазан Бајрам.

Google User
Najprvo zdravo,i vi blagodaram,stepuvanata postelnina so dvete polni stepuvani pernici mi stigna,PREUBAVI,nema zbor za profesionalnosta,nacinot na komunikacija,brzite odgovori,vo petok ja poracav,a vcera mi stigna okolu 11:30.Pozdrav i sekoe dobro!!☺

Other Places:

1. Столарија Б-три Дизајн
Регионален пат Прилеп-Кичево, 7500 Prilepec, Prilep, Macedonia
Coordinate: 41.2956, 21.5856
Phone: 38978352851

2. VAL Dooel
Coordinate: 41.3459590606, 21.5529549122
Phone: 0038948404401

3. Декоративни термопанели
Александар Македонски 247 г, 7500 Prilep
Coordinate: 41.34627, 21.5655
Phone: +38975376948

4. Stibera Mega Market & Home Centar
Улица Орде Чопела, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3608340358, 21.5223026276
Phone: 048/ 404-490(www.stibera.com.mk)

5. Zavesi
kej 9ti septemvri 29, 7500 Prilep
Coordinate: 56.2313174097, 42.3654270172

6. SETEC, se od tehnika
Кузман Јосифовски бр.8, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3444931238, 21.5508198738
Phone: +38948407940

7. Арт Декор
Цане Коњарец Бр.38, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3464, 21.5544
Phone: 075567976

8. Plocki prilep
Kozara 14, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3447428186, 21.5661299229
Phone: 078293937

9. Plocki Плочки керамички
Прилеп, 7500 Prilep
Coordinate: 41.3464, 21.5544
Phone: 075 555 555

10. Akustik Trockenbau
lazani, Prilepec, Prilep, Macedonia
Coordinate: 41.2956, 21.5856
Phone: 075947172

Copyright © 2016 - 2020
VYMaps.com | About Us | Privacy Policy | Listing Submission