Home - Albania - Shkodër - technosoft.al
Place Type : Shopping Mall, Computer Company, Shopping & Retail
Address : Hamz Kazazi, Ndërtesa 26, Nr. 3, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate : 42.0660952253, 19.5075786727
Phone : +355692091731
Rating : 4.80
Facebook : facebook.com/ 114291728602483
1.1K people like this.
Website : www.technosoft.al
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 21:00
Tuesday: 08:00 - 21:00
Wednesday: 08:00 - 21:00
Thursday: 08:00 - 21:00
Friday: 08:00 - 21:00
Saturday: 08:00 - 21:00
Sunday: 08:00 - 21:00
Inappropriate listing? Request for Deletion
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Përgjigje në kohë, Cilësi në shërbim.

Description:

Technosoft. al was established in 1994, as a computer-learning center. Today, technosoft. al offers: sales, repairs, assistance, Information Technology consulting, with a high quality service and implementation of the latest technology. Technosoft. al trades: PCs, Notebooks, Tablets, Printers, Scanners, UPS, Inverters, Batteries, photocopiers, Computer Software, Toners and various accessories, from the best known companies: Microsoft, Apple, Dell, HP, IBM, Samsung, Acer, Philips, Epson, Asus, Canon, Logitech, Genius.

What Other Say:

Google User (05/11/2019 14:46)
Because you are a Millennial, win or loose, you get a price! 🤣🤣🤣@theellenshow

Google User (30/10/2019 20:41)
“Absorbed by Light” - Gali May Lucas

Google User (28/10/2019 19:22)
E shkreta Yahoo! 👀 . . . Faqet e internetit më të përdoruar 1997 - 2019

Google User (23/10/2019 18:36)
@msigaming @amd Radeon RX 570 8GB GDDR5 - 23.900 Leke 🤩 ✅ AMD Radeon RX 570 ✅ 8GB GDDR 5 ✅ Armor 2X Dual Fan ✅ ZERO FROZR © ... ✅ Core Clocks: 1268MHz ✅ Memory: 7000MHz ✅ Cores: 2048 Units @ technosoft.al
See More

Google User (23/05/2019 16:16)
Gaming PC Kagami K5 🌟🌟🌟🌟 E kush tha që lirë e mirë nuk ekziston? 🤩 @ technosoft.al

Google User (17/05/2019 22:02)
@msigaming #gamingkeyboard Vigor GK40 - 5.900 Leke 🤩
✅ Special Mechanical-Like Feel ✅ Mystic Light RGB Show ✅ Multimedia Function Keys... ✅ Anti-Ghosting Capability ✅ Water Resistant (Spill proof) ✅ Integrated Wrist Rest Design ✅ Gaming Mode Keys
See More

Google User (14/05/2019 17:50)
@nvidiageforce #rtx2060 @gigabyte_official 😎 ✅ GeForce RTX™️ 2060 ✅ 6GB GDDR6 192bit ✅ WINDFORCE 3X Cooling System ✅ 1830 MHz Core Clock Speed... ✅ 1920 Cuda Cores
See More

Google User (10/05/2019 18:05)
Monitor Gaming MSI Curved Optix MAG241C - 31.900 Leke
👇👇👇
✅ Curved Gaming display (1500R) – The best gameplay immersion.... ✅ FHD High Resolution - Game titles will even look better, displaying more details due to the FHD resolution. ✅ 144Hz Refresh Rate – Real smooth gaming. ✅ 1ms response time - eliminate screen tearing and choppy frame rates. ✅ Gaming OSD App - Create the ultimate viewing settings for your game. ✅ True colors – DCI-P3 90% & sRGB 115%. ✅ AMD FreeSync – prevent screen tearing. ✅ Anti-Flicker and Less Blue Light – game even longer and prevent eye strain and fatique. ✅ Frameless design – Ultimate gameplay experience. ✅ 178° wide view angle.
See More

Google User (02/04/2019 14:53)
Një hetim i Wall Street Journal, muajin e kaluar, zbuloi se Facebook mund të marrë informacion nga aplikacione të shumta edhe nëse, në disa raste, përdoruesi nuk ka llogari në Facebook. 😡😡😡
Janë aplikacionet si Flo & Ovulation Tracker (dhe 70 app të tjera), të cilat i kanë dërguar rregullisht Facebook-ut të dhënat shëndetësore të përdorueseve si p.sh. periudha e ciklit menstrual apo kur ato po përpiqeshin të mbeteshin shtatzënë. 🤬🤬🤬
Për më shumë lexoni artikullin:... https://www.theguardian.com/…/feb/23/fa cebook-app-data-leaks
See More

Google User (25/03/2019 19:25)
4 Super Oferta X 4 Super Laptop | . . . Per me shume vizitoni faqen tone Online.

Google User (17/03/2019 17:49)
AMD Ryzen Tower 😜 . . . #amd #ryzen

Google User (16/03/2019 21:24)
Sa iPhone shiten ne nje sekond? Po sa iPad, Mac dhe AppleWatch? Ekonomia e kompanise Apple ne nje forme shume zbavitese. 😉
#smartweb

Google User (21/02/2019 18:41)
Epson EcoTank L3110
✅ Multifunksional ✅ Me ngjyra ✅ (Ultra-low-cost)
... 24.990 Leke (Porosit Online dhe ke 1.000 Leke zbritje.) @ technosoft.al
See More

Google User (21/02/2019 06:01)
Johnny, la gente esta muy loca, WTF? #galaxyfold - 1980$ 🤑

Google User (14/02/2019 19:44)
Nothing is impossible, NOTHING 💪. . . . #cablemanagement

Google User (31/01/2019 17:00)
6 Oferta per Tastiera Mekanike Gaming. . . . #gamingkeyboard #mechanicalkeyboard #razerkeyboard @ technosoft.al

Google User (06/01/2019 23:01)
Take that Google, Facebook & Amazon #respect ✊

Google User (31/12/2018 20:12)
#happynewyear #albania

Google User (26/12/2018 14:55)
Çfarë mund t’i bësh dhuratë miqve apo familjarëve? 5 Ide të ndryshme për çdokend?! . . . Për çmimet dhe për më shumë na shkruani. 😊 #idea #albaniangift Festo me technosoft.al @ technosoft.al

Google User (26/12/2018 14:51)
Çfarë mund t’i bësh dhuratë miqve apo familjarëve? 5 Ide të ndryshme për çdokend?! . . . Për çmimet dhe për më shumë na shkruani. 😊 #idea #albaniangift Festo me technosoft.al @ technosoft.al

Google User (25/12/2018 16:14)
#merrychristmas everyone 😊

Google User (21/12/2018 15:05)
Gazeta New York Times raporton se Facebook, ka lejuar 150 kompani si Amazon, Microsoft, Netflix të kenë akses në të dhënat personale të përdoruesve. 😡
Disa kompanive i është dhënë mundësia për të lexuar, modifikuar dhe të fshijnë mesazhet private pa dijeninë e përdoruesit. 🤬
https://youtu.be/LA5Mzmgr6ws

Google User (21/12/2018 04:10)
Çfare mund t’i bësh dhuratë një të apasionuari pas lojrave, “Gamer”? 🎮 . . . Për më shumë na shkruani.... #4thegamers #gaming #albaniangamers @ technosoft.al
See More

Google User (21/12/2018 04:07)
Çfare mund t’i bësh dhuratë një të apasionuari pas lojrave, “Gamer”? 🎮 . . . Për më shumë na shkruani.... #4thegamers #gaming #albaniangamers @ technosoft.al
See More

Google User (13/12/2018 14:15)
Nobody plays game on a Mac, NOBODY! 😠

Google User
E vleresoj "Eccellente" strukturen technosoftAL spese kam gjetur zgjidhje per problemet e mia me mac.

Per me teper, stafi eshte i karakterizuar nga nje takt dhe korrektese, tipike e profesionisteve te vertete. Faleminderit!

Other Places:

1. Angel Stores
Qendra Tregtare Shkoder, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06787, 19.51251
Phone: 0695389422

2. G & G Serramenti - 2006 sh.p.k
Rruga Pistull n 149, Shelqet, Shkodër, Albania
Coordinate: 41.99125834, 19.60135267
Phone: 00355672240284(www.ggserramenti.com)

3. Shkodra Intel
Shkoder, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.066722895, 19.512860096
Phone: +355672074282

4. Elektro-Tek
Rr. Martin Camaj, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: +355692074349(www.elektrotek-al.com)

5. Agrocoop Albania
Shirq, Dajd, 4019 Shkodër, Albania
Coordinate: 41.9681059214, 19.4521522522
Phone: 38344536836

6. Servis Technology
bushat, 158 Bushati, Shkodër, Albania
Coordinate: 41.9660876897, 19.5221418142
Phone: 0697435414

7. Market NARDI
Rruga nr.7 Qëndër,Dajç, Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 41.9940341102, 19.4119137526
Phone: 0673067000

8. Chop bin ahmed
Brandis 9essaryat salam, Merrakeche Mrracë, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0211, 19.7619
Phone: 0660550866

9. Helena Accessories
Rruga Zogu 1 perballe shkolles Ndre Mjeda, 1004 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0626152125, 19.5064388652

10. Gjovi
Vau dejes, 123456 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 00355684023567

Copyright © 2016 - 2020
VYMaps.com | About Us | Privacy Policy | Listing Submission