Home - Albania - Shkodër - Shtëpia e drurit
Place Type : Furniture Store, Home Decor
Address : Kiras Shkoder, Shkoder Shkodër, Albania
Coordinate : 42.07394, 19.50327
Phone : +355673080846
Facebook : facebook.com/ 1403748213224315
2.4K people like this.
Inappropriate listing? Request for Deletion
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Ke një ide se si dëshiron ta mobilosh shtëpinë tënde? Duke filluar nga detajet më të vogla na e trego dhe ne e bëjmë realitet. : )Ademi 0673080846

Description:

Të gjitha këto punime druri dhe më shumë i gjeni në Shkodër. Për porosi na kontaktoni në inbox të faqes ose në këtë numër telefoni: + 355673080846. Faleminderit! : )

What Other Say:

Google User (15/10/2019 11:50)
👌

Google User (26/09/2019 03:44)
👌

Google User (12/08/2019 04:01)
👍☕

Google User (30/06/2019 03:54)
👍☕

Google User (25/06/2019 02:57)
Perfundoj me sukses 👍🍾

Google User (15/06/2019 01:45)
👍

Google User (02/06/2019 00:01)
👍

Google User (16/05/2019 18:43)
👌

Google User (15/05/2019 21:58)
👌

Google User (12/05/2019 00:09)
👌

Google User (06/05/2019 02:27)
👌

Google User (24/04/2019 23:34)
👍📸🎥

Google User (18/04/2019 21:47)
👍👍👍

Google User (17/04/2019 01:18)
👍

Google User (14/04/2019 03:53)
Puna vazhdon . Pflaster

Google User (07/03/2018 14:24)
Step ne gjendje perfekte Kushton 160€

Google User (07/03/2018 04:03)
Biçiklet Alumini dhe Karboni Trupi karbon Disqet Alumin Pesha totale 11.5kg Pjeset Shimano Plus goma Alumini me tela ... Kushton 280€
See More

Google User (17/07/2017 18:30)
Gjatë punes

Google User (08/03/2017 20:47)
Them se doli Bukur .me te gjitha punimet nga un. dora vet .mos e beso po deshe

Google User (17/12/2016 19:40)
Nje tavolin e sapo perfunduar .edhe pse me shpenzime dhe marrje kohe .them se doli diçka e Bukur .apo jo ?

Google User (09/12/2016 04:25)
Parking Biçikletash .me paleta .

Google User (04/12/2016 20:25)
Sipas qefit te Gjermaneve

Google User (02/12/2016 23:58)
Deri diku mire

Google User (22/08/2016 16:57)
MashaAllah sa puntor ky zotria .ske ca i thoni eshte puntor .bravo Adem

Google User (20/08/2016 14:37)
Me leje te Zotit po ja nisi ktij projekt .edhe pse eshte pak i bezdis'shem

Google User (10/06/2016 23:54)
Elhamdulilah Allahu me begatoj me nje djal ket dit feste Bajrami dhe Xhumaje .erdh ne jet Muhammedi i vogel .Zoti e rrit te hajrit amin

Google User (21/04/2016 21:55)
Shum faleminderit per mbeshtetjen ,mendova ta provoj nje her Gjermanin se sa e vlersojne punen time

Google User (06/04/2016 20:05)
Ja dhe kjo mori fund ,me pak pune dhe mund them se ja vlejti ,apo jo?

Google User (29/03/2016 00:50)
Ora e punuar me paleta ,sapo u perfundu,bukur apo jo!

Google User (26/03/2016 02:39)
Gjat punes kerkes e nje shoku.si ju duket

Google User (23/03/2016 20:23)
Pervec paletave tani kemi edhe arkat e frutave

Google User (22/03/2016 23:14)
Ja vlen ti fusim ne pune paletat,mendova ti bej per vete,them se kan dal bukur

Google User (21/03/2016 21:52)
Ja dhe perfundimi i punes sime

Similar Places:

1. Sameli Mobileri
Rruga nacionale Shkodër - Hani Hotit, km I 5, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.1066513, 19.5069103
Phone: 355685924488

2. MEGA Mobileri
Prane Shkolles ''Ndre Mjeda'', Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: +355 69 86 62281

3. Halili Mobileri, Shkoder
Coordinate: 42.0854988, 19.5091705
Phone: 0672003600

4. Mobileri Iliria Shkoder
Shkoder, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.038969349, 19.48116793
Phone: +355 69 355 77 44(www.mobileri-iliria.com)

5. BALA Aksesore dhe Sherbime Mobilierie
Dede Gjo Luli, 4001 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.05898, 19.51854
Phone: +355686088111

6. Firma GURAJ
Shtoj I Ri, +355 67 38 34 235 / +355 67 280 82 98 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.10665, 19.5069
Phone: 0673834235(firma.guraj)

7. Supreno Mobilime
Kuka Center, Rruga nacionale Shkoder-Hani i hotit, Km 1, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0835689392, 19.5098251104
Phone: 355692053444(Supreno.al)

8. Albastojku
Rr. Dasho Shkreli, 4000 Shkodra, Albania
Coordinate: 42.077577, 19.509426
Phone: +355672089288

9. Mobileri Astriti
Rruga Djepaxhijej (prapa stadiumit "Loro Boriçi"), Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0689280111, 19.5060646534
Phone: 00355682196225

10. Mobileri Valet
4001 Rrenze, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0543912499, 19.5611572266
Phone: 0355674829442

You Might Like It:

1. Zdrukthtari Shtjefni
Dajç, Lezhë
Coordinate: 41.6803, 19.7244
Phone: +355682306662(www.zdrukthtarishtjefni.com)

2. Mobileri FREDI
Beltoje, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: +355673021690(www.mobilerifredi.com)

3. Jysk Shkoder
Rruga Studenti, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675581, 19.5115113

4. Mobileri_albes
Shtoj i Ri, Albania
Coordinate: 2.14576721183E-5, 8.58306884766E-5
Phone: +355674108505

5. KUKA
Shkoder - Hani Hotit, KM.1, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0835911968, 19.5096017738
Phone: +35526250306(www.kuka.al)

6. BALA Aksesore dhe Sherbime Mobilierie
Dede Gjo Luli, 4001 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.05897, 19.51854
Phone: +355686088111

Copyright © 2016 - 2020
VYMaps.com | About Us | Privacy Policy | Listing Submission