Home - Albania - Shkodër - Qendistari BORA
Place Type : Home Goods Store, Home Improvement, Screen Printing & Embroidery
Address : Rruga Martin Camaj, prane qendres shendetsore te femıjeve, Rus, Shkoder , 4001 Shkodër, Albania
Coordinate : 42.0729977078, 19.5150876045
Phone : +355698865979
Rating : 4.80
Facebook : facebook.com/ 694913877284234
11K people like this.
Inappropriate listing? Request for Deletion
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Qëndistari BORA ofron produkte si:
Certifikata lindjeje, çarçafë për fëmijë, Mbulesa tavoline,
Dhurata të personalizuara ( Body, Bluza, Perparese etj. )

Description:

Qëndistari BORA ofron produkte si:
Certifikata lindjeje, çarçafë për fëmijë, Mbulesa tavoline,
Dhurata të personalizuara ( Body, Bluza, Perparese etj. ) gjithashtu oftrojme qendisje te emrave dhe logove te ndryshme per uniforma ne bizneset tuaja. (kamariere apo punonjes te tjere)
per porosi na kontaktoni ne nr + 355698865979 ose ne + 355673981888 watsap viber, si dhe instagram me te njejtin emer.

What Other Say:

Google User (24/05/2018 16:25)
Rrethuse krevati per beba

Google User (24/05/2018 16:14)
Rrethuse krevati per shtrat bebash materiali pambuk 100%

Google User (24/05/2018 15:49)
Carcafe per krevat dopio materiali saten dhe pambuk 100%

Google User (25/03/2018 03:02)
Uendri i vogel, ta gezoje!

Google User (08/03/2018 00:09)
🔺Cerifikate lindje per femije✔ 🔺Cilesi maksimale✔ 🔺Punimi ne kohe rekord✔ 🔺Dergesa Falas🚚🚚✔ 🔺Cmimi mjaft konkurues💰💵 ✔... 🔺Per porosi kontaktoni me mesazh ose ne 📞 +355698865979 whatsap viber
See More

Other Places:

1. Lorenzo Impianti
34 Venice, Italy
Coordinate: 45.5735877911, 12.1087940026
Phone: +393917617273

2. Mobileri AAS
Tophane, Ish zukth kashta, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 355693711120

3. Adi Construction
Lagjja: 3 Heronjt, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0634995, 19.52248
Phone: 0673811005

4. Arra&gjwoodworkcraft
Tepe, Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0543, 19.51901
Phone: 0699935964(www.instagram.com)

5. Supreno Mobilime
Kuka Center, Rruga nacionale Shkoder-Hani i hotit, Km 1, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0835689392, 19.5098251104
Phone: 355692053444(Supreno.al)

6. Besane
Berdice, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 355692095053

7. Punime Hekuri Mehaj
Trush, 4008 Shkodër, Albania
Coordinate: 41.97958, 19.48464
Phone: +355 67 227 7342

8. Hidroteknika TLD Albania
Bahcallek, 1000 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0348071636, 19.5007753372
Phone: 00355 672123610(www.hidroteknika.com)

9. Punime Guri .Alfonsi Nd
Hajmel Shkoder, 4029 Hajmel
Coordinate: 41.9531, 19.6378
Phone: 355693407068

10. Perde Hasmegaj
Mjede, 4026 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0038, 19.61776
Phone: +355672593892

Copyright © 2016 - 2020
VYMaps.com | About Us | Privacy Policy | Listing Submission