Parukeri & Estetike "Majlinda"

Lezhë, Albania
Place Types : Beauty Salon
Address : Rruga "Shtraus", Lezh, Lezhë, Albania
Coordinate : 41.77475348, 19.64476628
Phone : 0674637749
Email :
Rating : 4.60
Social : facebook.com/Parukeri-Estetike-Majlinda-14318..
1.7K people like this.
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 18:00
Tuesday: -
Wednesday: 08:00 - 18:00
Thursday: 08:00 - 18:00
Friday: 08:00 - 18:00
Saturday: 08:00 - 18:00
Sunday: 08:00 - 18:00
Inappropriate listing? Request for Deletion
Like this? Embed to your site
Outdated or incorrect information? Suggest an Edit

About the Business:

Salone di bellezza

What Others Say about this business:

User (18/12/2017 00:46)
Brava Servana

User (15/12/2017 15:45)
Grazie.....
Thank you.....Translated

User (21/11/2017 01:08)
Aty ku une fillova nga zero....ju me rritet...me ndihmuat dhe me mbeshtetet te arrij aty ku un sot jam.Faleminderit per viziten e mrekullushme pronaret e mi.

User
È bravissimaaaaaa

User
bravissima e fantastica...

User
The best place to get your hair done and much more, good hard working girls, very friendly, I recommend to anyone should try, best wishes girls, suksese,,,,

User
The best

User
Sono felicissima e sono sicura che andrai alla grande perché sei bravissima.... Tantissimi auguri e un bacione :)

User
Provare x credere,la parrucchiera Linda e bravissima : )

User
Peccato che sei un pò lontana.....Tu sei bravissima meriti il meglio,un bacio da Giuly

User
Majjlinda e' una parrucchiera fantastica e una cara e dolce ragazza

User
E kënaqur punë e pastër profesionale dhe staf mikpritës. Suksese ne punën tuaj �

User
Complimenti Majlinda, sei bravissima. . Molto professionale! E molto attenta con le sue Signore. . Juljana Milano

User
Bravo ksaj vajze ne rradhe te pare sjellje perfekte dhe gjithashtu duar te arta...Ju uroj suksese te metejshme ne parukerin tuaj...

User
Brava Majly!t.v.t.b

User
AUGURI MAJLINDA,,,,

You might be interested with:

1. Parukeri Shpresa
Lezhë

2. Beauty Salon ''Dhurata''
Street 10 Korriku, Gramshi, Elbasan, Albania

3. Sallon Bukurie SANDI
037 Lezh, Lezhë, Albania

4. Sallon Bukurie ALEA
Bulevardi Gjergj Fishta perball ish mapos 2 kateshe, 4702 Lezhë

5. Nails Art By Lindaa
ngjitur me kopeshtin e femijeve ,qe ndodhet afer shkolles Migjeni, Mamuras, Lezhë, Albania

6. VALI HAIR STYLE
Lagjia Beslidhja,rruga Kosova, 4501 Lezhë

7. Parukeri Estetike "KriAnt"
RRUGA SHTRAUS PERBALL KARBURANT ECCO, 45 Lezh, Lezhë, Albania

8. Nails by Rozi
Lagjia Beselidhja,rruga Luigj Gurakuqi, 4501 Lezhë

9. Esmeralda Professione Capelli
Ngjitur me BKT , perballe foto elezi, 9071 Lezhë

10. Parukeri Anjeza
lagjia nr 4, Lezh, Lezhë, Albania