Home - Albania - Shkodër - Mobileri Iliria Shkoder
Place Type : Furniture Store, Furniture, Industrial Company
Address : Shkoder, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate : 42.038969349, 19.48116793
Phone : +355 69 355 77 44
Rating : 4.40
Facebook : facebook.com/ 190993494381655
1.2K people like this.
Website : www.mobileri-iliria.com
Inappropriate listing? Request for Deletion
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Mobileri Iliria me qendër në Shkodër, është fabrika më profesionale, për prodhimin e mobileve të dizajneve vendore dhe atyre perendimore.

What Other Say:

Google User (27/09/2019 20:23)
Jeni te mirpritur.

Google User (27/09/2019 20:20)
Puna jone .
Our job.Translated

Google User (27/09/2019 20:14)
Pershendetje .
Hello.Translated

Google User (08/08/2019 12:53)
Ekspozita jone me ndodhet ne Rrugen Shkoder Hani - Hoti km i pare. Tek ne do te gjeni realizim e deshires tuaj. Ju mire presim.

Google User (08/08/2019 12:42)
Mirdita miq. Ju kujtojm se Ne jemi me prane deshirave tuaja. Realizojm endrren tuaj te mobilimit. Fuqia jone eshte eksperienca 45 vjecare ne kete profesion.

Google User (07/07/2019 19:17)
Ju pershendesim. Ofertat e stines se veres po na japin mundesi te njihemi me blersa te mrekullueshem .Edhe Ju mund te jeni me prane deshirave tuaja tek sallonet tona .Ju mirpresi qe edhe Ju te perfitoni nga ofertat tona ...... Faleminderit.

Google User (10/06/2019 19:19)
Ne jemi me prane deshirave tuaja.....

Google User (14/05/2019 12:24)
Pershendetje.
Hello.Translated

Google User (14/05/2019 12:23)
Mirdita.

Google User (23/04/2019 13:37)
Pershendetje miq.
Hello friends.Translated

Google User (04/03/2019 23:48)
Po vjen pranvera miq.

Google User (13/01/2019 14:18)
Pershendetje miq.
Hello friends.Translated

Google User (14/12/2018 13:57)
Pershendetje miq dhe klijenta . Per kete fund viti kemi menduar tju a lehtesoj shpendesimet qe do beni tek ne ,duke ju bere zbritje çmimesh dhe blerje te shoqeruara me dhurata . Ju mirpresim.

Google User (07/09/2018 03:38)
Jeni te mire shume.

Other Places:

1. BALA Aksesore dhe Sherbime Mobilierie
Dede Gjo Luli, 4001 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.05898, 19.51854
Phone: +355686088111

2. Firma GURAJ
Shtoj I Ri, +355 67 38 34 235 / +355 67 280 82 98 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.10665, 19.5069
Phone: 0673834235(firma.guraj)

3. Supreno Mobilime
Kuka Center, Rruga nacionale Shkoder-Hani i hotit, Km 1, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0835689392, 19.5098251104
Phone: 355692053444(Supreno.al)

4. Albastojku
Rr. Dasho Shkreli, 4000 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.077577, 19.509426
Phone: +355672089288

5. Mobileri Astriti
Rruga Djepaxhijej (prapa stadiumit "Loro Boriçi"), Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0689280111, 19.5060646534
Phone: 00355682196225

6. Mobileri Valet
4001 Rrenze, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0543912499, 19.5611572266
Phone: 0355674829442

7. Zdrukthtari Shtjefni
Dajç, Lezhë
Coordinate: 41.6803, 19.7244
Phone: +355682306662(www.zdrukthtarishtjefni.com)

8. Mobileri FREDI
Beltoje, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: +355673021690(www.mobilerifredi.com)

9. Jysk Shkoder
Rruga Studenti, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675581, 19.5115113

10. Mobileri_albes
Shtoj I Ri, Shkodër, Albania
Coordinate: 2.14576721183E-5, 8.58306884766E-5
Phone: +355674108505

Copyright © 2016 - 2020
VYMaps.com | About Us | Privacy Policy | Listing Submission