Home - Albania - Elbasan - Marsok Travel
Place Types : Cruise Agency
Address : Lagjia: "Clirimi" Rruga: "Thoma Kalefi" pallati 15-katesh, prane bashkise Elbasan, 3001 Elbasan, Albania
Coordinate : 41.1, 20.0667
Phone :
Email :
Social : facebook.com/1715912068662835
229 people like this.
Website : facebook.marsoktravel.com
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 20:00
Tuesday: 08:00 - 20:00
Wednesday: 08:00 - 20:00
Thursday: 08:00 - 20:00
Friday: 08:00 - 20:00
Saturday: 08:00 - 20:00
Sunday: 08:00 - 14:00
Inappropriate listing? Request for Deletion
Like this? Embed to your site
Outdated or incorrect information? Suggest an Edit

frequently asked questions (FAQ):

 • Where is Marsok Travel?

  Marsok Travel is located at: Lagjia: "Clirimi" Rruga: "Thoma Kalefi" pallati 15-katesh, prane bashkise Elbasan, 3001 Elbasan, Albania.

 • What is the phone number of Marsok Travel?

  You can try to find more information on their website: facebook.marsoktravel.com

 • What is the opening hours of Marsok Travel?

  Monday: 08:00 - 20:00
  Tuesday: 08:00 - 20:00
  Wednesday: 08:00 - 20:00
  Thursday: 08:00 - 20:00
  Friday: 08:00 - 20:00
  Saturday: 08:00 - 20:00
  Sunday: 08:00 - 14:00

 • Where are the coordinates of the Marsok Travel?

  Latitude: 41.1
  Longitude: 20.0667

About the Business:

Agjensi udhetimesh:
-Bileta autobuzi
-Bileta trageti
-Bileta avioni
-Paketa turistike ne te gjithe boten

What Other Say:

User (23/01/2020 01:18)
Fundjave ne Budva 2 ditë 55€ Hotel Bracera 4*
👉🏼Data e nisjes: 25-26Janar
... 📍Vizitohen: Budva-Kotorr-Ulqin-Ada Bojana
Ne Cmim Perfshihet : Udhetimi vajtje- ardhje me autobus Akomodimi në hotel 4* qender te Budves Mëngjeset & Darkat Shoqërues gjate udhetimit Perdorimi pishines dimerore.
See More

User (07/01/2020 23:06)
HAPPY VALENTINE IN VIENNA 13-15 Shkurt. Festoni Shen Valentinin per vetem 115 EUR/personi. 🎁Paketa perfshin: Fluturim vatje ardhje me nisje nga Tirana Akomodimi ne Hotel Orangerie Bed & Breakfast

User (07/01/2020 17:37)
Shën Valentini në Amsterdam, 4 Ditë 399, Nisja më 14 Shkurt. Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam.
🎁Fjetje: 3 netë në Amsterdam. Fluturimi me avion direkt Tiranë - Amsterdam.... Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjate udhëtimit.
See More

User (06/01/2020 19:18)
Doha, Qatar, 6 Ditë €579, Nisje më 17, 24 Janar, 14 Shkurt Vizitohet: Doha. Fluturim Direkt Vajtje - Ardhje Shkup - Doha, Fjetje në Hotel, Shëtitje Panoramike në Doha,... Transfertë vajte ardhje Aeroport - Hotel. Kujdes: Udhëtimet janë Individuale, të pa shoqëruara nga Shoqërues në Shqip. Asistenca, Shëtitja në Doha dhe të gjitha eskursionet janë në anglisht.
See More

User (25/12/2019 17:50)
Kolashin 2 dite 45€
Data e nisjes: 28 -29 Dhjetor Nisjet e radhes: 1; 2; 3; 4; 8; 11; 15; 18; 22; 25; 29 Janar
... ❄Hotel Kostas 4* : 2 dite 45€; ❄Hotel Hilton 5*: 2 dite 59€;
📍Vizitohen: Kolashin, Podgorice, Budva , Kotorr
Ne cmim perfshihet: 1. Transporti me Autobus Komod 2. Akomodimi ne hotel 3. Mengjesi+darka. 4. Instruktimi i pajisjeve te skive. 5. Shoqerues Shqiptare gjate udhetimit. 6. Pishina dimerore dhe spa per hotel Hilton.
See More

User (18/12/2019 21:00)
COLOGNE Rezervoni tani disa dite fantastike pushimi ne KOLN ! 🔹Cmimi 95 euro per person. 🔸Fluturim direkt vajtje-ardhje me nisje nga Shkupi ( 5 - 7 Shkurt ) 🔸Akomodim ne Holiday Inn Express. 🔸Mengjeset e perfshira.

User (10/12/2019 22:56)
Viti i ri ne Sheraton Dubrovnik 👉Date: 31 dhjetor-2 janar 3 dite 199€ 👉Date: 1-3 dhe 2-4 janar 109€
🥂 Darka Gala per dt 31 Dhjetor Muzike & Humor me kengetarin Renis Gjoka dhe humoristin Rezart Veleshnja
... 📝 Shenim: Transporti kushton 25€ extra
Ne cmim perfshihet: 🔸Akomodimi ne hotel 🔸Mengjesi + darka. 🔸Pishine Dimerore & Jacuzzi 🔸Wifi + Taksa e qytetit.
See More

User (30/11/2019 18:44)
PRAGA 11- 15 JANAR Praga me eksperiencen e saj te magjishme vjen me SUPER OFERTEN vetem 329 euro /personi. Paketa perfshin:-Fluturim vatje ardhje me nisje nga Tirana -Akomodimi ne Hotel Ambiance Praha 4*-Bed & Breakfast.

User (27/11/2019 17:52)
☃️ Ski ne Kolashin 2 dite 45€ Data e udhetimit: 21-22 Dhjetor Nisjet e rradhes: 24 ,28 , 31, Dhjetor, 2,3,4, 8 Janar.
❄️Hotel Kostas 4* : 45€... ❄️Hotel Hilton 5*: 59€
📍Vizitohen: Kolashin, Podgorice.
Ne cmim perfshihet: 1.Transporti me automjet komod. 2.Akomodimi ne hotel 3.Mengjesi+darka. 4.Shoqerues Shqiptare gjate udhetimit. 5. Pishina dimerore dhe spa per hotel Hilton.
See More

User (26/11/2019 19:47)
Krishtlindjet në Zagreb, Dubrovnik, Sarajevë, 4 Ditë €139, Nisja më 22 Dhjetor.
Vizitohet: Dubrovnik, Shibenik, Zadar, Zagreb, Sarajevë, Mostar, Medjugorje.
Fjetje: 1 natë në Neum, 1 natë në Zagreb dhe 1 natë në Sarajevë.... Mëngjese dhe Darkat në Hotel. Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues gjatë Udhëtimit.
See More

User (26/11/2019 19:46)
Viti i Ri ne Hotel Hilton Podgorice 5* 199 euro personi personi i rritur.
Argetim me Bore dhe Ski ne Kolashin.
... 3 dite me mengjes dhe darke. Super feste me muzike shqip, humor dhe argetim. Mbremja Gala e Vitit te ri e perfshire bashke me pijet pa limit.
Ne cmim perfshihet: - Akomodimi ne Hotel Hilton 5*, Podgorice - Darka Gala e vitit te ri. - Pijet pa limit gjate darkes. - Programi i viti te ri me muzike live dhe humor Shqip. -- Darka e dt 1 janar ( pa pijet ) - Pishina dimerore dhe Spa.
Transporti Vajtje-Ardhje + Guida ne Kolashin per Ski extra: + 25 euro.
See More

User (12/11/2019 18:12)
Brezovice 2 ditë 65€ (MBREMJE FESTIVE) Data e udhetimit: 28-29 Nentor Nisjet e rradhes: 30 nentor, 7, 14, 21 dhjetor
📍Vizitohen: Brezovice-Prevalle-Prizren.
... 💰Ne cmim perfshihet: Transporti me automjet komod Akomodimi ne hotel Mengjesi + darke Perdorimi i pishines dimerore Shoqerues Shqiptar
See More

User (12/11/2019 17:13)
Festat e Nentorit ne AVALA RESORT & VILLAS 4* ,Budva
160 euro cifti 2 nete me mengjes dhe darke.

User (29/10/2019 17:16)
Stamboll me autobus 4 Dite, 99€/Person. Nisja 7 Nentor
Datat e tjera te nisjes:
... ▶07 Nentor – 10 Nentor, 99€/Person, 4 Dite (Hotel e 4*)
▶14 Nentor – 17 Nentor, 99€/Person, 4 Dite (Hotel e 4*)
▶21 Nentor – 24 Nentor, 99€/Person, 4 Dite (Hotel e 4*)
▶28 Nentor – 01 Dhjetor, 99€/Person, 4 Dite (Hotel 3+* dhe 4*) Grup i konfirmuar
▶06 – 09 Dhjetor, 99€/Person, 4 Dite (Hotel 4*)
▶19 – 22 Dhjetor, 99€/Person, 4 Dite (Hotel 4*)
▶30 Dhjetor– 02 Janar, 159€/Person, 4 Dite (Hotel 3+* dhe 4*) (DARKA E VITIT TE RI E PERFSHIRE NE CMIM ME MUZIKE DHE PIJE PA LIMIT NE AMBJENTET E HOTEL AKGUN 5*.) grup i konfirmuar
▶02 – 05 Janar, 99€/Person, 4 Dite (Hotel 3+* dhe 4*)
Ne cmim perfshihet: 1. Udhetim vajtje-ardhje, transfertat dhe shetitjet me autobus. 2. Akomodim ne hotel per 3 nete qendrimi. 3. Mengjeset per te gjitha ditet e udhetimit. 4. Shoqerues shqiptar gjate qendrimit jashte Shqiperise. 5. Anije ne Bosfor rreth 2 ore e gjysem ekstra 5€/person (i detyrueshem).
See More

User (04/10/2019 00:08)
🎁𝑽𝒊𝒆𝒕𝒏𝒂𝒎 𝑮𝒓𝒐𝒖𝒑 ☀ 𝑵𝒙𝒊𝒕𝒐𝒏𝒊 𝒕𝒆 𝒓𝒆𝒛𝒆𝒓𝒗𝒐𝒏𝒊 𝑵𝒊𝒔𝒋𝒂: 25 𝑵𝒆𝒏𝒕𝒐𝒓
𝑻𝒆 𝒑𝒆𝒓𝒇𝒔𝒉𝒊𝒓𝒂:... 𝑼𝒅𝒉𝒆𝒕𝒊𝒎𝒊 𝒎𝒆 𝒂𝒗𝒊𝒐𝒏 : 𝑻𝒊𝒓𝒂𝒏𝒂- 𝑯𝒂𝒏𝒐𝒊 / 𝑺𝒂𝒊𝒈𝒐𝒏 – 𝑻𝒊𝒓𝒂𝒏𝒂. 𝑼𝒅𝒉𝒆𝒕𝒊𝒎𝒊 𝒎𝒆 𝒂𝒗𝒊𝒐𝒏 𝑯𝒂𝒏𝒐𝒊 – 𝑫𝒂 𝑵𝒂𝒏𝒈. 𝑼𝒅𝒉𝒆𝒕𝒊𝒎𝒊 𝒎𝒆 𝒂𝒗𝒊𝒐𝒏 : 𝑫𝒂 𝑵𝒂𝒏𝒈 – 𝑺𝒂𝒊𝒈𝒐𝒏. 𝑨𝒌𝒐𝒎𝒐𝒅𝒊𝒎𝒊 𝒏𝒆 𝒉𝒐𝒕𝒆𝒍 𝒅𝒉𝒆 𝒄𝒓𝒖𝒔𝒊𝒆 𝒔𝒊𝒑𝒂𝒔 𝒑𝒓𝒐𝒈𝒓𝒂𝒎𝒊𝒕. 𝑴𝒆𝒏𝒈𝒋𝒆𝒔𝒆𝒕 𝒈𝒋𝒂𝒕𝒆 𝒈𝒋𝒊𝒕𝒉𝒆 𝒖𝒅𝒉𝒆𝒕𝒊𝒎𝒊𝒕. 𝑫𝒓𝒆𝒌𝒂𝒕 – 𝒔𝒊𝒑𝒂𝒔 𝒑𝒓𝒐𝒈𝒓𝒂𝒎𝒊 ( 𝒄𝒅𝒐 𝒅𝒊𝒕𝒆 𝒎𝒆 𝒔𝒑𝒆𝒄𝒊𝒇𝒊𝒌𝒆). 𝑫𝒂𝒓𝒌𝒂𝒕 – 𝒔𝒊𝒑𝒂𝒔 𝒑𝒓𝒐𝒈𝒓𝒂𝒎𝒊𝒕 ( 𝒄𝒅𝒐 𝒅𝒊𝒕𝒆 𝒎𝒆 𝒔𝒑𝒆𝒄𝒊𝒇𝒊𝒌𝒆). 𝑻𝒓𝒂𝒏𝒔𝒇𝒆𝒓𝒕𝒂 𝒏𝒆 𝑽𝒊𝒆𝒕𝒏𝒂𝒎. 𝑻𝒐𝒖𝒓 𝒕𝒆 𝒐𝒓𝒈𝒂𝒏𝒊𝒛𝒖𝒂𝒓 𝒄𝒅𝒐 𝒅𝒊𝒕𝒆 𝒔𝒊𝒑𝒂𝒔 𝒑𝒓𝒐𝒈𝒓𝒂𝒎𝒊𝒕. 𝑮𝒖𝒊𝒅𝒆 𝒍𝒐𝒌𝒂𝒍𝒆 𝒏𝒆 𝒄𝒅𝒐 𝒒𝒚𝒕𝒆𝒕 𝒑𝒆𝒓 𝒗𝒊𝒛𝒊𝒕𝒂𝒕 𝒑𝒆𝒓𝒌𝒂𝒕𝒆𝒔𝒆. 𝑽𝒊𝒛𝒂 𝒗𝒊𝒆𝒕𝒏𝒂𝒎𝒆𝒛𝒆.
𝑻𝒆 𝑷𝒂𝒑𝒆𝒓𝒇𝒔𝒉𝒊𝒓 : 𝑵𝒆 𝒕𝒆 𝒈𝒋𝒊𝒕𝒉𝒂 𝒅𝒓𝒆𝒌𝒂𝒕 𝒅𝒉𝒆 𝒅𝒂𝒓𝒌𝒂𝒕 𝒒𝒆 𝒋𝒂𝒏𝒆 𝒕𝒆 𝒑𝒆𝒓𝒇𝒔𝒉𝒊𝒓𝒂 – 𝒑𝒊𝒋𝒆𝒕 𝒏𝒖𝒌 𝒑𝒆𝒓𝒇𝒔𝒉𝒊𝒉𝒆𝒏.
See More

User (02/10/2019 20:33)
DUBROVNIK- BUDVA- KOTORR 3 DITË 95€
Vizitohen: Dubrovnik- Budva- Kotorr.
Data udhetimit: 4-6 Tetor.... Nisjet e ardhshme: 18-20, 25-27 Tetor.
Ne cmim perfshihet: 🔸Udhetimi vajtje- ardhje me automjet komod. 🔸Akomodimi ne hotel. 🔸Mengjesi + darka. 🔸Guide gjate gjithe udhetimit.
See More

User (19/09/2019 17:51)
DUBROVNIK per festat e Nentorit
GRAND HOTEL PARK 4* 28 - 30 Nentor, 3 Dite, 109€/person PISHINE e brendshme dhe SAUNA e perfshire ne cmim.
... 🎁VIZITE NE DUBROVNIK, BUDVA DHE KOTOR
Ne cmim perfshihen: ⭐️Transport vajtje ardhje me autobus. ⭐️Akomodimi ne hotel per 2 nete. ⭐️Mengjeset dhe darkat open buffe. ⭐️Guide shoqeruese ne gjuhen shqipe. ⭐️Perdorimi i pishines dhe sauna. ⭐️Taksa e qytetit e perfshire ne cmim.
See More

User (09/09/2019 18:36)
VIZITONI B A R C E L O N E NRezervim hoteli: 29 Nentor - 02 Dhjetor🎁Hotel Santa Marta ⭐️⭐️⭐️ 199 EUR ne total per 2 persona. Dhome double, mengjes i perfshire.

User (04/09/2019 17:30)
KRISHTLINDJE NE BUDAPEST DHE VIENE. Vizitoni Vienen dhe Budapestin per vetem 266 euro /personi. • Fluturimin vajtje ardhje nga Tirana ( Tirana –Budapest / Viena –Tirane) per datat 21 – 26 Dhjetor. • Akomodimin 3 nete ne CITY –HOTEL BUDAPEST. • Akomodimin 2 nete CITY ROOMS VIENNA. • Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit.

User (29/07/2019 21:17)
JAZ MIRABEL BEACH RESORT 5*
✈Nisja me 13 gusht 6 nete/7 dite Cmimi 650 euro personi
... Perfshihet: ☀️Charteri direkt Tirane-Sharm el Sheikh-Tirane ☀️Akomodimi ne hotel 6 nete/7 dite ☀️Ultra All Inclusive ☀️Transferta aeroport-hotel-aeroport ☀️Bagazhe te perfshira
See More

User (15/07/2019 21:28)
Kroçiere në Grup në Ishujt Grekë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive. - Nisje më 21 Korrik - 6 Ditë €469 - Nisje më 28 Korrik - 6 Ditë €539 - Nisje më 18 Gusht - 6 Ditë €469 - Nisje më 25 Gusht - 6 Ditë €539... Ndalesa në: Santorini, Mykonos, Patmos, Rhodos, Kretë dhe Kushadasi. Në pagesë përfshihen: - Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus. - Akomodim në Kroçieren Celestyal për 5 ditë Lundrim, 4 netë fjetje. - Mëgjeset, Drekat dhe Darkat në Kroçiere. - Pije Akoolike dhe Jo Alkoolike pa limit. - Shfaqje, Karaoke, Hyrja në Disko, Sauna dhe aktivitete të ndryshme në Kroçiere. - Ekskursion dhe Vizitë në Efes në Kushadasi dhe Ekskursion dhe Vizitë në Akropol të Lindos dhe Kështjella e Knights në Rhodos. - Autobus nga Porti në Mykonos - Taksat Portuale. - Bakshishet. - Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
See More

User (11/07/2019 22:26)
#Zakynthos 5 dite duke filluar nga 119€💜 🌞 Data e udhetimit 13-17 Korrik 🌞
🌈Hotel Chrysafi vetem fjetje 119€ 🌈Hotel Ikaros all inclusive 199€... 🌈Hotel Perkes mengjes + darke 179€
👉Ne cmim perfshihet: ►Akomodimi ne hotel ►Bazat ushqimore sipas hotelit perkates ►Transporti me autobus komfort turistik ►Guide Shqipetare
See More

User (21/06/2019 16:56)
EXCURSION QUAD SAFARI EGYPT
Ky tour organizohet ne mengjes ose pasdite. Koha totale per kete eskursion eshte 2 ore e 30 minuta. Xhiro me motorr (quar ride) behet 2 here nga 40 minuta, oraret 08:00 ose 14:30. Vizite: 2 ore tour ne shkretetire. Ndalese ne tenden e Beduineve.... Te merren me vete: para, rrobe te rehatshme, syze si dhe krem plazhi.
See More

User (17/06/2019 16:38)
Kroçiere Costa Deliziosa në Mikonos dhe Santorini, 8 ditë nga €649, nga Dubrovnik në Dubrovnik, Nisja çdo të Shtunë nga Dubrovnik, nga 1 Qershor deri më 5 Tetor. Lundrimi me Kroçieren: Costa Deliziosa. Ndalesa në: Venecie, Bari, Korfuz, Santorini, Cyclades - Mikonos. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord dhe Taksa dhe tarifa portuale. Çmimet:... €649 për Nisje më 28 Shtator, 5 Tetor. €699 për Nisje më 21 Shtator. €749 për Nisje më 22, 29 Qershor, 14 Shtator. €819 për Nisje më 6, 13, Korrik, 7 Shtator. €819 për Nisje më 6, 13, Korrik, 7 Shtator. €849 për Nisje më 31 Gusht. €899 për Nisje më 20 Korrik. €939 për Nisje më 27 Korrik. €949 për Nisje më 24 Gusht. €1039 për Nisje më 3 Gusht. €1049 për Nisje më 17 Gusht. €1149 për Nisje më 10 Gusht. Transporti Vajtje Ardhje nga Tirana i papërfshirë.
See More

User (07/06/2019 21:18)
Hoteli më luksoz në Antalya - Titanic Mardan Palace 5* Ultra All Inclusive, Lara - Kundu, 7 Ditë €1624. Zbritje 40% për Rezervime të Hershme deri më 30 Qershor. 2 Fëmijë Falas, Zbritje €20 për person për të gjitha nisjet gjatë muajit Qershor. Çmimi Ishte €2569 - Bëhet €1624 për person për 6 netë . Nisje date 11, 14, 18, 21 Qershor.... Fluturimi Charter Tiranë - Antalya - Tiranë, vajtje ardhje i përfshirë.
See More

User (03/06/2019 15:04)
Parga Lichnos Beach Hotel & Suites 5*L, All Inclusive, 7 Netë €419. Zbritje 50% për Nisje më 4 Qershor, 25% për Nisje 7, 11 Qershor, 20% për Nisje më 14, 18, 21, 25 Qershor. Çmimi: Ishte €839 - Bëhet €419 për 7 netë për person për Nisje më 4 Qershor. Shtesa €45 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

User (29/05/2019 15:59)
🍀 Lepushe – Vermosh 2 dite 7000 leke 🍀
👉Date: 1 , 8 , 15 , 22 , 29 Qershor Lepushe - Tamare - Vermosh - Plave - Guci - Vuthaj.

User (23/05/2019 15:41)
Medjugore 2 ditë 55€ 🌼Vizitohen: Mostar - Medjugore Nisjet e rradhes: 25 Maj , 1 , 2 Qershor
💰Ne cmim perfshihet:... Transporti vajtje ardhje Akomodimi ne hotel -Mengjes + darke( 1 pije e perfshire) Darke festive me muzike Guida Shqiptare
See More

User (06/05/2019 16:23)
Costa Brava, Spain. 💦 Rezervime hotelesh akomodim ne dhome dyshe me mengjes e darke te perfshire. 27-jun-2019 - 04-jul-2019 (7 nete / 1 dhome/ 2 te rritur)🍀DON JUAN CENTER 2*Room, Half Board 363.31 EUR⭐️MOREMAR 3*Promo Room, Half board 422.11 EURDouble Standard Room, Half board 444.34 EUR🍀BOIX MAR 3*Double or Twin Standard, Half Board 523.69 EUR⭐️GHT AQUARIUM & SPA 4*Double with Balcony, Half Board 637.12 EUR🍀CAPRICI 4*Double room, Half Board 671.80 EUR⭐️AQUA HOTEL AND SPA SILHOUETTE 4*Design Double Room, All Inclusive 1,252.95 EUR🍀GOLDEN BAHIA DE TOSSA 4*Double Standard, All Inclusive 1,389.44 EUR

User (01/05/2019 18:09)
REZERVOJINI VETES PUSHIME TE PAHARRUESHME NE PARGA
👑LICHNOS BEACH HOTEL & SUITES 5* LUXURY👑
NISJA ME 4 QERSHOR -7 NETE/8 DITE
... VETEM 840 EURO PERSONI DHOME SUPERIORE ME PAMJE NGA DETI
ALL INCLUSIVE LIGHT
🚙SHTESE PER TRANSPORTIN 45 EURO
See More

User (30/04/2019 22:14)
Discover the Best Side of Bodrum💦Bodrumi është një destinacionet më të kerkuara të veres që ka anën e saj turistike me plazhet fantastike të kristalta dhe qoshet e saj më të fshehura qe do ju ofrojne intimietin e perkryer.Përfitoni tani. Fluturim +Hotel me 5 ne All Inclusive. Per vetem 430 euro /personiData 16 – 23 maj MANDARIN RESORT AND SPA ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🍀All Inclusive

User (29/04/2019 18:09)
KIRMAN SIDERA LUXURY & SPA 5*
Nisja me 28 maj 6 nete/7 dite Cmimi 530 euro personi
... Perfshihet: ✈Charteri direkt Tirane-Antalya-Tirane 🏩Akomodimi ne hotel 6 nete/7 dite 🍰Ultra All Inclusive 🚌Transferta aeroport-hotel-aeroport 🛍️Bagazhe 8+20 kg
See More

User (26/04/2019 20:07)
Rezervoni pushimet tuaja ne Zakynthos. Cmimet e hoteleve me te treja vaktet e perfshira si me poshte:💦Dates: 25-31 July💦Room : 2 te rriturHotel Alexander 3*Double Standard, All inclusive 648.95 EURLocanda Beach Hotel 4*Promo Room, All Inclusive 687.90 EURMajestic Hotel & Spa 4*Double Room, All Inclusive 775.50 EURZante Royal Resort and Water Park 4*Double Room, All Inclusive 849.60 EURMabely Grand Hotel 5*Double Comfort, garden View, All Inclusive 849.99 EUR

User (24/04/2019 22:35)
🌞Bomo Athos Palace Hotel 4*-Halkidiki🌞
Nisja me 1 qershor 6 nete/7 dite Cmimi 350 euro personi
... Perfshihet: Akomodimi ne hotel 6 nete/7 dite All Inclusive.
See More

User (24/04/2019 17:16)
🌻Budapest vetem per 96€🌻 Linje direkte me nisje nga Tirana Date : 08-11 Qershor
Ne cmim perfshihet:... -Akomodim ne apartament ne qender te Budapestit. -Bagazhe dore.
See More

User (19/04/2019 23:21)
Kroçiere Costa Deliziosa në Mikonos dhe Santorini, 8 ditë nga €649, nga Dubrovnik në Dubrovnik, Nisja çdo të Shtunë nga Dubrovnik, nga 1 Qershor deri më 5 Tetor. Lundrimi me Kroçieren: Costa Deliziosa. Ndalesa në: Venecie, Bari, Korfuz, Santorini, Cyclades - Mikonos. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord dhe Taksa dhe tarifa portuale. Çmimet:... €649 për Nisje më 28 Shtator, 5 Tetor. €679 për Nisje më 1, 8 Qershor. €699 për Nisje më 21 Shtator. €749 për Nisje më 15, 22, 29 Qershor, 14 Shtator. €819 për Nisje më 6, 13, Korrik, 7 Shtator. €819 për Nisje më 6, 13, Korrik, 7 Shtator. €849 për Nisje më 31 Gusht. €899 për Nisje më 20 Korrik. €939 për Nisje më 27 Korrik. €949 për Nisje më 24 Gusht. €1039 për Nisje më 3 Gusht. €1049 për Nisje më 17 Gusht. €1149 për Nisje më 10 Gusht. Transporti Vajtje Ardhje nga Tirana i papërfshirë.
See More

User (19/04/2019 18:38)
Kroçiere, 4 ditë €199, nga Savona në Savona, Nisja më 12 Nëntor. Ndalesa në: Marsejë dhe Barcelonë. Lundrimi me Kroçieren neo Riviera. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord dhe Taksa dhe tarifa portuale. Fluturimi nga Tirana, Transferta për në Kroçiere të papërfshira.

User (09/04/2019 17:49)
🏞Lepushe – Vermoshe 2 dite 7500 leke 🏞 Lepushe - Tamare - Vermosh - Plave - Guci - Vuthaj Date: 13 , 20 , 27 , 28 Prill.
Ne cmim perfshihet:... *Transporti me automjet komod *Akomodimi ne Bujtina *Mengjesi ( dites 2) *Dreka & Darka ( dites 1) *Shoqerues Shqiptare
See More

User (29/01/2019 19:20)
Kaloni Shen Valentinin ne hotelin me te mire VALAMAR COLLECTION DUBROVNIK PRESIDENT HOTEL 5* per vetem 167€/çifti.
Transport personal Akomodim ne dhome dyshe classic room balcony, sea view 13 Shkurt-15 Shkurt me mengjes te perfshire.
... World Luxury Hotel Award- Winner ne vitin 2018.
See More

User (28/01/2019 18:44)
Kroçiere, 4 ditë €199, nga Savona në Savona, Nisja më 12 Nëntor. Ndalesa në: Marsejë dhe Barcelonë. Lundrimi me Kroçieren neo Riviera. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord dhe Taksa dhe tarifa portuale.
📌Fluturimi nga Tirana, Transferta për në Kroçiere të papërfshira.

User (24/01/2019 19:25)
Lichnos Beach Hotel & Suites 5*L, All Inclusive, 7 Netë €528. Zbritje 15% për Rezervime të Hershme deri më 31 Janar. Çmimi: Ishte €621 - Bëhet €528 për 7 netë për person për Nisje më 14, 17 Maj. Shtesa €45 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.
... Më Shume Detaje: Koncepti All Inclusive Light:
🌼 Mëngjesi, Dreka dhe Darka - Bufe në Restorant me Pije pa kufizim: Ujë, Pije jo Alkoolike, Birrë Lokale dhe Verë të Bardhë dhe të Kuqe të Shtëpisë.
Kujdes: Pijet janë të përfshira vetëm gjatë Mengjesit, Drekës dhe Darkës në Restorant. WIFI falas. Transfertë Vajtje - Ardhje Falas nga Hoteli ne Parga. Cadra dhe Shezllonë falas në Pishinë dhe Plazh.
See More

User (20/01/2019 03:32)
Perfito nga uljet deri ne daten 28 Shkurt! Plazh ne Detin Egje duke filluar nga 169€.
💎 Sunsan Hotel 3* Duke filluar nga 169€ ( Canakkale) 💎Troia Tusan Hotel 4* Duke filluar nga 209€ ( Canakkale).... Udhetimet 5 Ditore 3 Korrik ishte 250€ behet 209€ Nisje ne datat e tjera: 10, 17, 24 Korrik 01, 07, 14, 21, 28, 31 Gusht 4 Shtator
Udhetimet 7 Ditore 24 Qershor ishte 280€ behet 250€ Nisje ne datat e tjera: 01, 08, 15, 22, 29 Korrik 01, 08, 15, 22, 29 Gusht
Perfshihen ne cmim: Transporti me autobus Vajtje- Ardhje Mengjesi dhe Darka per te gjitha ditet e qendrimit Shoqerues nga agjensia
See More

User (18/01/2019 02:50)
Udhetim ne Budapest por jo vetem, edhe ne Viene per vetem 99€​/personi
🌸 Date : 16 - 19 Mars 🌸
Ne cmim perfshihet :
... 1. Bileta e avionit linje direkte 2. Bagazhe dore 3. Taksat aeroportuale 4. Akomodimi ne Apartament (qender te Budapestit) 5. Bileta e autobusit Budapest - Viene - Budapest
Kujdes ❗️ Oferta eshte momentale ❗️
See More

User (17/01/2019 16:12)
Corfu Belvedere 3*, Korfuz.
All Inclusive, 7 netë €233. Zbritje 25% për Rezervime të Hershme deri më 31 Janar. Nisje më 21, 24, 28, 31 Maj, 4, 7, 11, 14, 18 Qershor. ... Çmimi: Ishte €311 - Bëhet €233 për 7 netë për person. Shtesa €55 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.
See More

User (16/01/2019 18:42)
🏝 Zakynthos 2019🏝 Super Early Booking 👉5 Dite €110 (Transporti i perfshire) 👉Dt: 6 , 10 , 14 Qershor
... -Hotel Ikaros €135 ( All inclusive ) -Hotel Perkes €125 ( Mengjes+Darke ) -Hotel Chrysafi €110 ( Darke )
Ne cmim perfshihet: -Transporti me automjet komod -Akomodimi ne Hotelet perkates -Bazat perkatese per cdo hotel -Trageti (Kyllini-Zakynthos-Kyllini) -Shoqerues Shqiptare
‼️Cmimet jane te vlefshme per pagesa deri ne daten 31 Janar‼️
See More

User (16/01/2019 18:29)
Rikthehet Dubai Tour !!
👉Duke filluar nga 489 euro/person 👉Nisja ne 14 Shkurt nga Shkupi me 5 dite qendrim 👉Transferta aeroport - hotel - aeroport... 👉Akomodimi ne hotel me mengjes te perfshire 👉Taksat e fjetjes dhe te fluturimit.
See More

User (14/01/2019 16:08)
Kolashin ❄️ Four Points by Sheraton 4* - 120 Euro ❄️ Bianca Resort 5* - 154 Euro
Extra: Transporti 25 Euro per Nisje me 18 dhe 25 Janar
... Te perfshira ne cmim : ❄️ Akomodimi ne Hotel 2 Nete / 3 Dite ❄️ Mengjes dhe Darke ❄️ Pishina, sauna, jacuzzi, banjo turke
See More

User (21/12/2018 20:14)
❄️Dhoma e Fundit ne Magra Austria ,Boge ❄️ 2 Dite €59 Dt:22 Dhjetor Nisjet e rradhes: 25 , 29 Dhjetor ► 2, 5, 9 Janar
... 👉Ne cmim perfshihet: *Transporti me minibus komod . *Akomodimi ne hotel Magra Austria . *Mengjesi + Darka . *Shfrytezimi i pishines dimerore , Sauna & Jacuzzi.
See More

User (18/12/2018 16:09)
Viti I Ri ne Nice!!! Mundesia e fundit per nje kujtim te paharrueshem nga viti 2018 dhe nje fillim te arte te 2019-tes. I vetmi shpenzim qe do t'ju pasuroj eshte ai qe do te beni per te udhetuar. Zgjidhni luksin dhe klasin boteror te NICES. Fluturim + Hotel: 835 euro per person.🎆Fluturim vajtje-ardhje me nisje nga Tirana🎆Akomodim ne Radisson Blu Hotel Nice*****🎆MENGJES + DARKE te perfshiraDatat: 31 Djetor-3 Janar

User (18/12/2018 03:15)
Viti i Ri në Budva, 3 Ditë €143, 4 Ditë €175, Nisja më 31 Dhjetor. Qëndrimi 2 dhe 3 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri. - Moskva 4* - Budva, - 2 netë €143, 3 netë €215 - Kalamper Spa 4* - Dobro Voda, - 2 netë €143, 3 netë €175 - ACD Wellness and SPA 4* - Hercegnovi, - 2 netë €153, 3 netë €185... - Melia 5* - Petrovac, - 2 netë €157, 3 netë €186 - Avala Resort 4* - Budva, - 2 netë €196, 3 netë €245. - Tre Canne 4* - Budva, - 2 netë €215, 3 netë €277. - Splendid 5* - Budva, - 3 netë €395 Shtesa për Transport me Autobus €25.
See More

User (17/12/2018 19:49)
Viti i Ri ne Brezovice 3 dite €135 Vizitohen: Brezovice - Prizren 👉Dt:31 Dhjetor - 2 Janar
👌Ne Çmim perfshihet :... -Akomodimi ne hotel Yjet e Sharrit -Mengjeset ne hotel -Mbremja Gala e dt 31 Dhjetor tek hotel Sharri .(Pije pa limit alkolike dhe jo alkolike) -Darka e dt 1 Janar tek hotel Yjet e Sharrit -Transporti vajtje ardhje.
See More

User (14/12/2018 03:06)
❄️Udhëtime 1 ditore kete te diele❄️ 👉Dt:16 Dhjetor
-Dardhë 1500 Lekë -Voskopojë 1500 Lekë... -Kolashin 15 Euro -Brezovicë 15 Euro
👉Ne cmim perfshihet: -Transporti me automjet komod -Guida gjate gjithe udhetimit
👉Nisjet e rradhes: ► 23 , 25 , 29 , 30 Dhjetor ►1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 Janar
See More

User (11/12/2018 19:08)
❄TURIZËM & SKI NË KOPOANIK, SERBI ❄
3 DITË / 2 NETË
Datat: 04 - 06, 11 - 13, 25 - 27 Janar
... Çmimi: 109 euro
Kopaoniku është mjaft i njohur midis të rinjve për mundësitë e argëtimit që ofron. Jeta e natës në këtë resort plotëson më së miri pushimet tuaja dimërore.
Itinerari i udhëtimit: Dita e parë: Nisemi në orën 05:00 nga Elbasani (ish- turizmi) dhe 06:00 nga Tirana (Kafe Flora) për një udhëtim që do të përshkojë Prizrenin dhe Pejën para se të mbërrijmë në Kopaonik. Një kafe e ngrohtë ose një mëngjes i përgatitur në restorant sipas traditës kosovare, janë një alternativë për të çlodhur dhe njohur qendrën e bukur të Prizrenit. Dreka e lirë në Pejë. Më pas vazhdojmë drejt Kopaonikut, resortit më të madh të skive në Serbisë. Akomodohemi në hotel dhe nisemi për t’u njohur me resortin. Kushtet që ofron ky resort janë të shkëlqyera dhe të përshtatshme për të gjitha kategoritë e skiatorëve, profesionistë apo amatorë. Resorti përfshin rreth 55 km pista alpine dhe rreth 12 km pistash për ski nordik. Gjatë gjithë sezonit dimëror, përveç skiatorëve dhe amatorëve të snowboard-it, teleferiku “Pancicev vhr” ofron për vizitorët tour-e panoramike të resortit dhe maleve rrethues. Për ata që pëlqejnë të bëjnë ski natën, resorti ofron një pistë të ndriçuar “Malo Jezero” në qendër të tij. Përveç kësaj, për më të rinjtë dhe ata me më pak aftësi për të bërë ski një “kopësht skish” është pregatitur enkas për të ofruar siguri përmes një rripi transportues dhe një karusel i cili lehtëson të mësuarit e aftësive bazë të skive. Darka e lirë në hotel.
Dita e dytë: Pas ngrënies së mëngjesit në hotel nisemi drejt pistës së skive. Na pret një ditë e mrekullueshme e shpenzuar midis aktiviteteve të skijimit apo argëtimit në borë dhe baret apo restorantet e resortit. Dreka e lirë. Familjet mund të provojnë emocionet e rrëshqitjes me slita dhe patina akulli apo të marrin pjesë në programet e shumta argëtuese dhe lojrave në parkun e borës. Darka e lirë.
Dita e tretë: Pas ngrënies së mëngjesit në hotel, nisim udhëtimin tonë të kthimit. Prizreni do të jetë përsëri stacioni ynë ku mund të çlodhemi dhe konsumojmë njëkohësisht edhe drekën (e lirë). Më pas vazhdojmë rrugën drejt Tiranës dhe Elbasanit.
SHËNIM:
► Akomodimi në dhomë teke (single) ka pagesë extra në varësi të hoteleve ku qëndrohet;
► Për realizimin e këtij udhëtimi numri minimal i pjesëmarrësve është 20;
► Në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 3 ditë para;
► Për rezervim, mund të paguani 50% të shumes tani, ndërsa pagesën e plotë deri 3 ditë para nisjes;
► Në rast anullimi nga klienti pagesa e bërë është e pakthyeshme.
► Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye te ndryshme siç janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.
See More

User (06/12/2018 00:01)
❄️SKI NË BREZOVICE – PREVALLË 2 DITË 55€❄️
👉 Nisjet e rradhës 8, 15, 22, 25, 29 Dhjetor 👉Vizitohen: Prevallë, Prizren
... -Hotel Yjet e Sharrit 55€ -Hotel Sharri 59€
Në çmim përfshihet: *Akomodimi në hotel *Mëngjesi + Darka *Përdorimi i sallës SPA ( Për klientët në hotel Sharri) *Guidë shqiptare gjatë gjithë udhëtimit *Instruktimi i pajisjeve të skive
See More

User (04/12/2018 02:33)
Bianca Resort & Spa 👉Rezervoni per akomodim deri ne date 20 Dhjetor 43 euro/person/nate
Ne cmim perfshihet:... -Mengjesi+Darka -Pishina dimerore,Sauna,Hamam & Salla Fitness -Wi-Fi -Parkimi (Femijet deri ne 5 vjec te shoqeruar me dy te rritur perfitojne akomodimin falas)
‼️Rezervimi behet gjithmon per te pakten dy nete‼️
See More

Similar Places:

1. Europa Travel Elbasan
Lagja Luigj Gurakuqi, Rruga 11 Nëntori, 3001 Elbasan, Albania
Coordinate: 41.10139, 20.05511
Phone: +355688587614

Copyright © 2016 - 2022 .
VYMaps.com | About Us | Privacy Policy | Listing Submission | Sitemap .