Home - Albania - Shkodër - Ford Autoelite Shkoder-Albania
Place Type : Car Dealer, Car Repair, Motor Vehicle Company, Car Dealership, Automotive Repair Shop
Address : Rruga nacionale Shkoder Lezhe km 8, 4001 Bushati, Shkodër, Albania
Coordinate : 41.9915799, 19.534070325
Phone : +35526620269
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ 340010682833796
2.6K people like this.
Website : www.autoelite.al
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 18:00
Tuesday: 08:00 - 18:00
Wednesday: 08:00 - 18:00
Thursday: 08:00 - 18:00
Friday: 08:00 - 18:00
Saturday: 08:00 - 18:00
Sunday: -
Inappropriate listing? Request for Deletion
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Description:

Kompania AUTOELITE shpk eshte krijuar ne shtator 2006 .

Krijimi i kompanise se mesiperme eshte rezultat i zgjerimit te aktiviteti te sukseseshem te vellezerve Kodra ne fushen e tregetimit te vajrave lubrifikante dhe pjeseve te kembimit e aksesoreve per automjetet dhe makineri motorike qe nga viti 1991 nen emrin Kodra Impex

What Other Say:

Google User (03/11/2019 01:04)
😍 Në vitin 2002, Ford bashkëpunoi me Kylie Minogue për të lancuar KA. Të dyja të vogla, të bukura dhe plot stil. Një deklaratë që është e vlefshme edhe pas plot 17 vitesh. #FordAlbania #FordKA #KylieMinogue

Google User (01/11/2019 03:39)
Të marrësh kthesën e gabuar mund të jetë e frikshme, dhe jo vetëm gjatë Halloween. Prandaj sigurohuni që sistemi i navigimit të jetë i ndezur dhe me versionin më të ri të përditësuar. 😉 #serviceday

Google User (27/10/2019 19:40)
🍂Gjatë vjeshtës mezi i presim ditët me diell, mos i humbisni rrezet e tij dhe udhëtoni kudo me Ecosport-in tuaj të ri!🍂 ➡️ Ford EcoSport automatike Tashmë me çmimin më të mirë se kurrë më parë! - Për vetëm 17.900€! ►Garanci 5 vjet ►Mundësi blerje me leasing... ►Targimi i menjëhershëm
#FordAlbania #Ecosport #SUV #FordEcosport #Autumn
See More

Google User (25/10/2019 01:36)
🛣Ka ardhur momenti të bëni të gjitha ato aktivitete që keni kohë që i ëndërroni, dhe shoqëruesi ideal është Ford EcoSport. Tashmë me çmimin më të mirë se kurrë më parë! ►Garanci 5 vjet ►Mundësi blerje me leasing ►Targimi i menjëhershëm
... #FordAlbania #Ecosport #SUV #FordEcosport
See More

Google User (15/10/2019 14:00)
Mirmengjesi 😍
#ford #autoelite #shkoder

Google User (12/10/2019 16:39)
Ford KA+ Kursimi në dorën tuaj · Motorr 1.5 nafte me konsum 4.1 l/100km në qytet · Ajër i kondicionuar, bluetooth për telefonin e shumë të tjera Për vetëm 9,900€

Google User (12/10/2019 16:38)
😄Ju ftojmë këtë fundjavë të na bashkoheni në Expocity Albania. #FordAlbania

Google User (12/10/2019 16:36)
😎 Të ecësh në rrugë të vështira është gjithmonë një sfidë. Me #FordKuga jo më! #FordAlbania #KUGA #offroad #4x4 #Kuga4x4

Google User (08/10/2019 16:28)
Ford Fiesta, krijuar për t'iu përshtatur çdo individi ...
BËJE TËNDEN TANI MAKINËN MË TË KËRKUAR TË MOMENTIT, VETËM PËR 159 EURO/MUAJ NËPËRMJET Landeslease Sha
#all #new #ford #fiesta
... ‼️Sasi e limituar ‼️
Targim i menjëhershëm Garanci 5 Vjet
See More

Google User (08/10/2019 16:25)
"EcoSport" ofron të gjithë hapësirën që ju nevojitet për një stil jete aktive. Sediljet e pasme me ndarje 60/40 dhe palosje në drejtime të ndryshme krijojnë vend dhe fleksibilitet për të rritur hapësirën e ngarkesës. Ndërsa ndarjet e vogla inteligjente ju mundësojnë magazinimin e rregullt edhe të artikujve më të vegjël. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
‼️Sasia e limituar‼️ ‼️Garanci 5 vjet‼️
... #all #new #ecosport #fordalbania
See More

Google User (03/10/2019 14:44)
Ford Edge është një nga SUV-të më të gjithanshëm! Me një kombinim mbresëlënës të dizajnit premium, hapësirës maksimale dhe teknologjisë inovative ju do të dëshironi që udhëtimi të zgjasi akoma më shumë.
E gjeni pranë Ford Albania
... #ford #fordedge #fordalbania #luxury #luxurycars #luxurylifestyle #luxurydesign #premiumcar #luxuryalbania #luxuryinalbanian #albanianluxury
See More

Google User (17/09/2019 22:12)
Legjenda rikthehet serish, plot 50 vite pas filmit te famshem nga i cili mori emrin: Bullitt

Google User (17/09/2019 22:11)
Ford Fiesta = kliente te kenaqur. Best-selleri i Ford eshte modeli me i preferuar nga biznesi, per besueshmerine dhe motorrin ekonomik. Ford Fiesta 1.5 TDCi Race Red
Dorezim i dites se sotme

Google User (12/09/2019 03:33)
A e dini se modeli i ri Focus Sedan ploteson me se miri jo vetem kerkesat e individeve por edhe te kompanive?
Me motoret e rinj, Focus tashme do te ule ndjeshem shpenzimet tuaja mujore per karburant, nderkohe qe hapesira e brendshme ju jep mundesi te transportoni me lehtesi produktet tuaja.
#ford #albania #fordalbania #tirana #biznese #bizneseneshqiperi #bashkiatirane #makine @ Ford Albania

Google User (10/09/2019 03:18)
Ford Edge është një nga SUV-të më të gjithanshëm! Me një kombinim mbresëlënës të dizajnit premium, hapësirës maksimale dhe teknologjisë inovative ju do të dëshironi që udhëtimi të zgjasi akoma më shumë.
E gjeni pranë Ford Albania
... #ford #fordedge #fordalbania #luxury #luxurycars #luxurylifestyle #luxurydesign #premiumcar #luxuryalbania #luxuryinalbanian #albanianluxury #tirana #tirane #albania #makinaneshitje #makinanetirane
See More

Google User (29/04/2019 14:57)
Zbulo Ford Kugan e re! 😃 Përfito tani modelin e ri Ford Kuga për vetem 24’990 Euro! Të përfshirë në çmim siguracioni TPL dhe karta e shëndetit, në bashkëpunim me Sigma Interalbanian VIG
#fordkuga ... #fordalbania
See More

Google User (29/04/2019 14:54)
SI TË MINIMIZONI FATURAT E KARBURANTIT? FORD JU PREZANTON NJË ZGJIDHJE TË ZGJUAR!
Shumë shoferë e dinë se mund të kursejnë karburant duke ngadalësuar pedalin e shpejtësisë. Tani, Ford prezanton teknologjinë e parë të automjeteve komerciale që ndihmon shoferët të ekonomizojnë më shumë, duke i lënë ata të dinë se kur duhet të ngadalësohen në kohën e duhur për të shmangur frenimin e fortë, bazuar në atë që është përpara, madje edhe larg syve.
... Teknologjia EcoGuide e Ford përdor automjetin për të parashikuar situatat gjatë drejtimit të makinës që ndihmojnë në informimin e mënyrës më efikase të karburantit. Analizon mënyrën e drejtimit dhe ofron reagime nëpërmjet grupit të instrumenteve për të ndihmuar në arritjen e efikasitetit optimal.
Për kursimin e karburantit, shmangia e frenimit të panevojshëm mund të jetë po aq e rëndësishme sa shmangia e shpejtësisë se panevojshme. Ndryshimi i mënyrës së drejtimit mund të shkurtojë faturat e karburantit deri në 12 përqind.
EcoGuide do të implementohet së pari në modelin e Ford Transit.
Lexo më shumë mbi këtë teknologji! Kliko linkun: https://bit.ly/2GLjkxO
See More

Google User (20/04/2019 21:15)
Stafi i Autoelite ju uron Gezuar Pashket

Google User (20/04/2019 21:02)
Është koha për një makinë të re! 🙌 Eja në Ford Albania dhe zbulo modelet Ford Focus të sapo ardhura 😊
#fordalbania #fordfocus

Google User (20/04/2019 14:11)
Zbulo Ford Kugan e re! Teknologjia dhe dizajni i aplikuar bukur, ofrojnë luks të cilësisë maksimale me performancë superior, duke e bërë këtë suv partnerin ideal për shpirtin tënd sipërmarrës dhe aventurier. Përfito tani modelin e ri Ford Kuga për vetem 24’990 Euro! Të përfshirë në çmim siguracioni TPL dhe karta e shëndetit, në bashkëpunim me Sigma Interalbanian. #fordkuga ... #fordalbania
See More

Google User (18/04/2019 20:38)
Zbulo Ford Kugan e re! Teknologjia dhe dizajni i aplikuar bukur, ofrojnë luks të cilësisë maksimale me performancë superior, duke e bërë këtë suv partnerin ideal për shpirtin tënd sipërmarrës dhe aventurier. Përfito tani modelin e ri Ford Kuga për vetem 24’990 Euro! Të përfshirë në çmim siguracioni TPL dhe karta e shëndetit, në bashkëpunim me Sigma Interalbanian. #fordkuga ... #fordalbania
See More

Google User (18/04/2019 20:36)
Happy Birthday Mustang 😍 55 Vjet #MUSTANG . . .... #ford #albania #shqiperi #Tirana #tiranapost #tiranalifestyle #tiranaalbania #visittirana #mustang #sport #makine #makinaneshitje #koncensionar #benzine #birthday #nafte
See More

Google User (18/04/2019 17:25)
Merrni Hybrid të zgjuar. Mondeo!
#ford #mondeo #makine #e #re #motorr #nafte #benzine #kambio #automatike #parkim #hybrid #komode #hapesire #maksimale #mundesi #blerje #me #leasing #5vjet #garanci

Google User (16/04/2019 13:48)
Focus. Vignale Line

Google User (16/04/2019 13:48)
Modeli i Ri Ford EDGE. Nje nderthurje perfekte e teknologjise me luksin ju mirepret ne bord.

Google User (29/03/2019 15:24)
Focus-i i ri është gjithmonë gati për aventurën e rradhës. Po ju, a jeni?

Google User (06/11/2018 20:59)
Me ne fund ne Shqiperi modeli i ri Ford Focus 2018! Ejani te testoni modelin revolucionar te Ford ... #new #ford #focus2018

Google User (27/10/2018 20:32)
Tourneo Courier 2018 I manovrueshem edhe ne hapesirat me te vogla!!
#gjendje #ne #sallon #targim #i #menjehershem

Google User (27/10/2018 20:30)
Kjo ngjyre eshte nje nga me te bukurat ne Ford!! 😍 E gjeni prane Ford Albania 😍

Google User (27/10/2018 20:08)
All New Ford Kuga 2018
E gjeni prane Ford Albania! 📌#sasi #e #limituar

Google User (27/10/2018 20:06)
Ford Mustang ka nje precizion që shkon përtej disajnit. Eshtë një ndjesi performance dhe kontrolli. Kjo është një makinë qe do tju beje të ndiheni te gjallë!!
E gjeni prane Ford Albania ..

Google User (27/10/2018 19:56)
NEW FORD KUGA

Google User (27/10/2018 19:54)
Cfarë është më e rëndësishme për ju? Siguria në familje apo një ulje e madhe? Ford i ofron te dyja! Duke blerë Ford Kuga 2.0 naftë, kambio automatike, full option me çmimin okazion 23'990 Euro ju fitoni edhe siguri edhe ulje të madhe ...

Google User (16/10/2018 20:12)
Dikton përplasje të mundshme në shpejtësi të ulët dhe përdor frenat nëse nuk reagoni në kohë. Projektuar për të funksionuar në shpejtësi deri në 50 km/ orë, kjo teknologji inteligjente mund të ndihmojë në parandalimin ose zbutjen e dëmtimit nga aksidentet në shpejtësi të ulët.

Google User (24/07/2018 20:47)
SUPER OFERTE
FORD KUGA TITANIUM 2015 FULL OPTION Me taksa dhe TPL TE PAGUARA Me 147000 kilometra
... CMIMI NE OFERTE 19.500 EURO
Ju mirepresim 😉
See More

Other Places:

1. Gomisteri Sela-1 Adushi
Rruga Edit Durham, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0628699, 19.51533
Phone: 355697562777

2. CUNI AUTO
ÇUNI AUTO - MAKINA ME QERA SHKODER, 4001 Bahçallëk, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0358271511, 19.499938488
Phone: +355676516000(www.cuniauto.com)

3. AUTO Aksesor RIKU
Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0613074167, 19.5217870533

4. Auto Kadiu Shkoder
SHKODER, 1234 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0581273162, 19.5051473379
Phone: +355696033701(KADIU.AL)

5. Auto-Servis Dobraç
Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0798173872, 19.5141595816

6. Mjeda
Mjede, 28800 Mjedë, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.003606177, 19.6177163958

7. Servis Marku
Melgush pan mobileri EUROPA, Melgush, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0639819032, 19.5173192024
Phone: 00355673161318

8. Autoservis ALDO
BERDICE, 4000 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06604, 19.51761
Phone: 00355672172604

9. Auto Prestige Shkoder
Rruga nacionale Shkoder-Velipoje,berdice km 1. JU MIREPRESIM, 4001 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: 0699792804(www.autoprestige.al)

10. Auto Italia
Bahçallek, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: +355 673826369(www.autoitalia.al)

Copyright © 2016 - 2020
VYMaps.com | About Us | Privacy Policy | Listing Submission