Home - Albania - Shkodër - EUROSISTEM sh.p.k
Place Type : Local Business
Address : Rruga Guerrile, 40001 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate : 42.0675, 19.5131
Phone : 355696778280
Rating : 4.80
Facebook : facebook.com/ 562307203833229
553 people like this.
Opening Hours :
Monday: 09:00 - 17:00
Tuesday: 09:00 - 17:00
Wednesday: 09:00 - 17:00
Thursday: 09:00 - 17:00
Friday: 09:00 - 17:00
Saturday: 09:00 - 17:00
Sunday: -
Inappropriate listing? Request for Deletion
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Impiante Elektrike

What Other Say:

Google User (30/08/2018 21:30)
Eurosistem shpk kerkon te zgjeroje stafin me specialiste te kualifikuar ! Nese ke deshire te jeshe pjese e stafit te Eurosistem shpk , dergo CV-ne tende ne : info@eurosistem.al ose kontaktoni ne nr tel : +355696778280 .

Google User (02/08/2018 17:41)
New projects 🏨 Ne jemi kudo ku punohet me cilsine me te mire dhe profesionalizem ne pune 🌏 Destinacioni rralles i Eurosistem shpk eshte zona e Vermoshit ! Objekti:Hotel 🏩

Google User (18/07/2018 16:36)
Grand Hotel Europa Resort 🏢 Resorti me i madhe ne te gjithe shqiperine dhe sigurisht si te mungonte Eurositem sh.p.k per ti dhene shkelqim kesaj kryevepre !🌊☀️🏢😍

Google User (24/06/2018 14:35)
Hotel Grand Europa Resort ✨ Realizuar nga stafi @eurosistem.shpk 💡

Google User (24/06/2018 14:35)
Ne perfundim te nje tjeter kryevepre te realizuar nga @eurosistem.shpk 💡⚒🔧⚒💡#Hotel#GrandEuropaResor t ✅

Google User (13/06/2018 18:52)
Nje pune e realizoar ne kohe rekorde dhe qe pati nje sukses te madhe ! Kjo fale stafit te Eurosistem shpk !

Google User (18/05/2018 04:56)
Skuadra jone siguron pamjen personale serioze dhe prezantimin e paster, te rregullt dhe te pershtatshem per rolin tone te punes dhe mjedisit. #EuroSistemTeam

Google User (16/05/2018 19:27)
Gjithashtu Velipoja Grand Europa Resort beri zgjedhjen e duhur duke na besuar impjantet elektrike si dhe ndricimin ne pjesen e jashtme te resortit . #grandeuroparesort#eurosistem#shpk#impjan teelektrike#ndricim 👍🏻

Google User (06/05/2018 02:45)
Panele elektrike te realizuara nga stafi i Eurosistem sh.p.k .

Google User (04/05/2018 17:05)
JUMBO Shkoder ....Projekti i rrallës qe do realizonet nga EUROSISTEM sh.p.k !

Google User (03/05/2018 16:33)
Nje arme e forte e jona eshte kujdesi ndaj cdo detaji dhe profesionalizmi ne pune . #punime#worldfitness#eurosistem.shpk

Google User (28/04/2018 03:03)
Tashme prej vitesh Eurosistem sh.p.k sponsor i Atletik klub shkodra ! Ne keto foto jane trajneret e ekipit te futbollit bashke me presidentin e Eurosistem sh.p.k Erlin Maracaj .

Google User (28/04/2018 02:42)
Perfeksioni gjendet ne cdo detaj te realizuar nga Eurosistem sh.p.k !

Google User (28/04/2018 02:41)
Punime te realizuara nga EUROSISTEM sh.p.k ! Ne ndriqojme endrrat tuaja ✨

Google User (25/04/2018 14:32)
Çfarë na diferencon nga të tjerët? @eurosistem.shpk sjell për ju teknologjinë më të fundit për sistemet e ndricimit. Tashmë gjithçka mund ta komandoni vetë nga smart phone juaj! 🙂🛠OBJEKTI: Palestër në Shkodër. 💡

Other Places:

1. Syze Feri
lagjia konkresi i permetit rruga hams kazazi, Dyqan Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06583, 19.50779

2. ITAL SILVER
Rruga: Hamz Kazazi, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0657979103, 19.5078966022
Phone: +355692627152

3. Shoqata Duklja
Lgj. Rus, Rr. F. Ramadani, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131

4. Bosfor Bridge Istambul
Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0660600024, 19.513166137

5. Kopshti i luleve
Rruga Mjede Kac 2 km, 4001 Kaçë, Shkodër, Albania
Coordinate: 41.9794, 19.6175
Phone: 0682289750

6. Bar Kafe Doriani Mes Myselim
Mes Myselim, Hot I Ri, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.1028852418, 19.5667840997

7. Safa Merva
Qendra Tregtare Zdrale, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: +355 67 288 8233

8. Super Bast
Qender Barbullush, 4021 Shkodër, Albania
Coordinate: 41.92954, 19.55065
Phone: 022700045

9. Punime catie
albania, bardhaj Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 0692513784

10. Bet +355 -AniDervishaj
Rruga Studenti,afer Perdejve., Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06713, 19.51103
(www.betplus355.bet)

Copyright © 2016 - 2020
VYMaps.com | About Us | Privacy Policy | Listing Submission