Home - Albania - Shkodër - BALA Aksesore dhe Sherbime Mobilierie
Place Type : Furniture Store, Furniture
Address : Dede Gjo Luli, 4001 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate : 42.05898, 19.51854
Phone : +355686088111
Facebook : facebook.com/ balacompany2008
212 people like this.
Opening Hours :
Monday: 07:15 - 17:00
Tuesday: 07:15 - 17:00
Wednesday: 07:15 - 17:00
Thursday: 07:15 - 17:00
Friday: 07:15 - 17:00
Saturday: 07:15 - 17:00
Sunday: 08:30 - 12:30
Inappropriate listing? Request for Deletion
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

BALA operon aktualisht në sektorin e mobilerisë dhe tregtimin e aksesorëve të ndryshëm për mobilimin e shtëpise suaj.

What Other Say:

Google User (18/01/2019 05:17)
#yearchallenge 😉😊

Google User (01/01/2019 00:36)
Gezuar!!! 2019!

Google User (31/12/2018 16:04)
Bala Company ju uron gëzuar vitin e ri ! Viti i ri t'ju bekojë me shëndet , pasuri dhe lumturi ! GEZUAR 2019!

Google User (01/11/2018 05:17)
ProLOC👌

Google User (01/11/2018 05:12)
KASTAMONU! Ky produkt ka të gjitha certifikatat dhe sistemet e cilësisë të kërkuara në arenën ndërkombëtare!

Google User (30/10/2018 22:21)
Pjese nga ambjentet tona ! Ju mirepresim !😊

Google User (30/10/2018 22:16)
💫Materiali me i mire me KRONOSPAN!

Google User (29/10/2018 04:40)
Me CLEAF ambientet tuaja kane nje finese cilesore!

Google User (28/10/2018 22:43)
Mrekullite e KRONOSPAN! I gjeni prane jush ndermjet nesh ... !

Google User (28/10/2018 21:56)
Nëse dëshironi pamjen dhe ndjenjën e drurëve të ngurte, e gurit e mermerit ose më shumë riprodhime abstrakte, përzgjedhja jonë per pamjet e kuzhinës suaj, hapësirës se punës ose zonën komerciale te ambienteve tuaja eshte me materialet e KRONOSPAN!

Google User (28/10/2018 05:31)
Aksesore dhe mekanizma te ndryshem per plotesimin e kuzhines tuaj. Inoxa Industrie.... Made in Italy

Google User (28/10/2018 05:15)
Doreza mobiljesh..... Made in Italy!!!

Google User (28/10/2018 04:53)
Produkti CLEAF, është produkt i cilesisë Italiane!
Cleaf është një produkt unik i petëzuar me presion të lartë, vështirë të besoni se nuk është dru i vërtetë.
Avantazhi eshte kujdesi i jashtëzakonshëm në kombinimin dekorativ dhe cilesise!

Google User (28/10/2018 04:33)
SIRCA Brand Global! SIRCA prane jush ne BALA Company!
SIRCA përfshin gjithçka që nevojitet për të mbrojtur drurin dhe sipërfaqet alternative të përdorura në industrinë e mobiljeve . Këto janë produkte specifike, të dizajnuara për përdorim industrial dhe artizanal, të cilat i përgjigjen problemeve të ndryshme që hasen kur perpunon ngjyren per mobiljet, kuzhinat, karriget, kornizat, panelet, trungjet dhe dyshemete e drurit.

Google User (28/10/2018 04:09)
SIRCA Color Passion është konceptuar dhe strukturuar për të lejuar përdoruesit ose dyqanet të riprodhojnë një gamë të gjerë të ngjyrave. Falë çdo përbërësi , është e mundur të riprodhoni ngjyra të sakta, të shpejta, të lehta!
SIRCA eshte produkt lider ne Europe, ndodhet prane dyqanit tone !

Google User (28/10/2018 02:52)
Pas shume viteve investime në teknologji dhe makineri, SANITEC prezantoi në 2014 nje seri të re të lavapjatave të granitit "ULTRA GRANITE", në 12 modele të superioritetit estetik dhe 6 ngjyrave moderne. Perberja e formulës së bashku me ambientin e prodhimit të automatizuar garanton cilësinë e lartë ,ngjyrën e tyre ne nje jetegjatesi te garantuar dhe rezistencën e tyre të madhe ndaj stresit mekanik.
Tek ne gjeni shume modele te lavapjatave SANITEC. Vizitoni BALA Company!

Other Places:

1. Firma GURAJ
Shtoj I Ri, +355 67 38 34 235 / +355 67 280 82 98 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.10665, 19.5069
Phone: 0673834235(firma.guraj)

2. Supreno Mobilime
Kuka Center, Rruga nacionale Shkoder-Hani i hotit, Km 1, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0835689392, 19.5098251104
Phone: 355692053444(Supreno.al)

3. Albastojku
Rr. Dasho Shkreli, 4000 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.077577, 19.509426
Phone: +355672089288

4. Mobileri Astriti
Rruga Djepaxhijej (prapa stadiumit "Loro Boriçi"), Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0689280111, 19.5060646534
Phone: 00355682196225

5. Mobileri Valet
4001 Rrenze, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0543912499, 19.5611572266
Phone: 0355674829442

6. Zdrukthtari Shtjefni
Dajç, Lezhë
Coordinate: 41.6803, 19.7244
Phone: 0682306662(www.zdrukthtarishtjefni.com)

7. Mobileri FREDI
Beltoje, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: +355673021690(www.mobilerifredi.com)

8. Jysk Shkoder
Rruga Studenti, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675581, 19.5115113

9. Mobileri_albes
Shtoj I Ri, Shkodër, Albania
Coordinate: 2.14576721183E-5, 8.58306884766E-5
Phone: +355674108505

10. KUKA
Shkoder - Hani Hotit, KM.1, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0835911968, 19.5096017738
Phone: +35526250306(www.kuka.al)

Copyright © 2016 - 2020
VYMaps.com | About Us | Privacy Policy | Listing Submission