Auto.Italia

Lezhë, Albania
Place Types : Automotive, Aircraft & Boat
Address : lagjja 5 maj, 5816 Klos, Albania
Coordinate : 40.94478, 20.00269
Phone : +355693738559
Email :
Social : facebook.com/320978842158936
426 people like this.
Inappropriate listing? Request for Deletion
Like this? Embed to your site
Outdated or incorrect information? Suggest an Edit

About the Business:

Auto. Italia

What Others Say about this business:

User (03/06/2019 22:18)
Shitet Opel Astra 1.6 Benzin + Gaz Landi Renzo i montuar ne itali makina esht e Vitit 2007 dhe ka 137 mij kilometrra dhe esht me dogan te paguar.opsjonet kondicjoner xhamat elektrrik abs esp etj,makines sa ju kan ber te gjitha serviset ne Itali si vaj filtra bateri te re goma te reja etj dhe esht ne gjendje shum te mir,cmimi 3200 ero i diskutueshem.nr tel 0693738559

User (03/06/2019 02:48)
Mercedes S 550 Viti 2010 Pa Dogane,Cmimi 15 mije Euro,Nr Tel 0693738559

User (03/06/2019 00:50)
Shitet Ford Focus 1.6 Naft me 217 mij kilometrra,Makina esht e Vitit 2006 dhe esht me Dogan te paguar,dhe esht ne gjendje shum te mir si nga ana mekanike dhe xhenerike dhe nuk ka nevoj per asillooj sherbimi nga ana juaj.cmimi 2800 Ero.nr tel 0693738559

User (03/06/2019 00:35)
Shitet Ford fusion 1.6 Naft me 195 mij kilometrra,makina esht Euro 4,viti 20.12.2005.makina esht me dogan te paguar,opsjonet e makines xhamat e zi nga fabrika kondicjoner xhamat elektrik etj.makina esht e posaardhur dhe esht ne gjendje shum te mir si nga ana mekanike dhe xhenerike .cmimi 2700 Ero,nr cel 0693738559

User (30/05/2019 22:01)
Shitet Ford fusion 1.6 Naft me 195 mij kilometrra,makina esht Euro 4,viti 20.12.2005.makina esht me dogan te paguar,opsjonet e makines xhamat e zi nga fabrika kondicjoner etj.makina esht e posaardhur dhe esht ne gjendje shum te mir si nga ana mekanike dhe xhenerike .cmimi 2800 Ero,nr cel 0693738559

User (28/05/2019 21:09)
Shitet Ford Fiesta viti 2009 Euro 4,makina esht me dogan te paguar dhe ka motorr 1.4 Naft me 173 mij kilometrra.makines sa ju kan ber te gjitha serviset si vaj filtrra bateri te re etj,Opsjonet e makines bord kompjuteri sistem muzike me komanda ne timon mp3 usb blututh aux kondicioner klima me ekran dixhital xhamat e mbrapme origjinal te fabrikes e shum opsjone te tjera.dhe nuk ka nevoj per asilloj sherbimi nga ana juaj esht ne gjendje shum te mir si nga ana mekanike dhe xhenerike,cmimi 4400 ero,numer tel 0693738559

User (28/05/2019 21:07)
Shitet Ford fusion 1.6 Naft me 195 mij kilometrra,makina esht Euro 4,viti 20.12.2005.makina esht me dogan te paguar,opsjonet e makines xhamat e zi nga fabrika kondicjoner etj.makina esht ne gjendje shum te mir si nga ana mekanike dhe xhenerike .cmimi 2800 Ero,nr cel 0693738559

User (27/05/2019 18:47)
Shitet Ford Focus 1.6 Naft me 217 mij kilometrra,Makina esht e Vitit 2006 dhe esht me Dogan te paguar,dhe esht ne gjendje shum te mir si nga ana mekanike dhe xhenerike dhe nuk ka nevoj per asillooj sherbimi nga ana juaj.cmimi 2800 Ero.nr tel 0693738559

You might be interested with:

1. Stojani Servis
Autostrada Lac-Tiran km 3, Laçi, Albania