Home - Albania - Shkodër - Punime Hekuri Angjo Decor
Place Type : Establishment, Metal Fabricator
Address : Rrenc, Shkoder, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate : 42.0613693106, 19.5539045334
Phone : +355699292927
Parking : lot, valet
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ 170538462983869
13K people like this.
Website : www.angjo-decor.com
Inappropriate listing? Request for Deletion
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Punime dhe dekorime te ndryshme hekuri dhe mermeri sipas deshires suaj, nga mjeshtrat e huaj me eksperience te larte ne kete fushe.

Description:

Angjo Decoration është e specializuar në punimin e hekurit dhe të mozaikeve të ndryshëm në mermer. Me përvojën disa vjeçare në këtë fushë dhe me ndihmën e makinerive moderne sjell në treg çdo ditë punime të reja dhe mund te zbukurojë në mënyrë ideale çdo ambjent.
---------- ---------- ---
At ANGJO Sh. P. K. our Custom Design Team will not be limited in the creative execution of your project because the desired metal shapes or forms don't exist. We have extensive experience in the design and creation of custom metal castings. Using this expertise we can ignore the limits normally imposed by commercial metal shape availability and can instead focus only on achieving your dream.

What Other Say:

Google User (15/01/2020 01:53)
Një punë e mrekullueshme e realizuar me mjeshtëri dhe pasion të lartë.

Google User (12/01/2020 00:16)
💥Modelet më moderne vijnë me çmimet më të mira në treg💥 Garanci, siguri, korrektësi!
•Porta •Shkallë •Ballkone... •Kangjella •Karrige •Tavolina
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme.
See More

Google User (29/12/2019 02:10)
Oxhak druri me ngrohje elektrike
Kontaktoni tani që të bëhet i juaji😍 Transporti falas!
... SASIA E LIMITUAR
See More

Google User (29/12/2019 02:07)
Oxhak druri me ngrohje elektrike
Kontaktoni tani që të bëhet i juaji😍 Transporti falas!
... SASIA E LIMITUAR
See More

Google User (27/12/2019 15:44)
Adorable😍😍😍

Google User (15/12/2019 03:21)
Beautiful Tamara😍

Google User (09/12/2019 19:58)
💥 SUPER OFERTË 💥
Përfitoni modelet më të reja në treg me 25% zbritje deri në fund të muajit dhjetor!
•Porta, kangjella, ballkone, shkallë, karrige, tavolina, llambadar...
... •Kontaktoni në messenger ose whatsapp/viber dhe stafi ynë vjen menjëherë tek ju.
💥 TRANSPORTI FALAS 💥
See More

Google User (08/12/2019 00:01)
Versace Gate😁

Google User (04/12/2019 18:59)
Iron balconies

Google User (26/11/2019 19:27)
Ofrojme ndihmen tone per te prekurit nga fatkeqsia e termetit. Kush ka nevoje per strehim te kontaktoje ne numrin 068 20 920 23.
Ambientet e strehimit ndodhen ne Shkoder.
... Zoti i ndihmofte shqiptaret! ❤🙏
See More

Google User (21/11/2019 13:36)
Nadja e mire nga Shkodra😊

Google User (11/11/2019 17:49)
Iron chair

Google User (10/11/2019 20:56)
Iron bench😁

Google User (18/07/2019 20:25)
King Lion🦁

Google User (15/07/2019 19:14)
Arredo tani shtëpinë tënde! Transport + montim falas në të gjithë Shqipërinë.
•Kangjella •Shkallë... •Porta •Karrige •Tavolina •Pasqyra
See More

Google User (25/06/2019 03:14)
Sot ne Berat👍

Google User (23/06/2019 00:06)
🤗🤗

Google User (10/06/2019 00:56)
😍😍

Google User (25/11/2018 19:26)
Oferte: -25% zbritje per te gjitha produktet. Gezuar festat! 🎅❄🎁🎄

Google User (25/11/2018 16:54)
#punimehekuri #irondecor #ferrobattuto #waterjet #waterjetcutting #art #angjodecor

Google User (23/11/2018 18:01)
#punimehekuri #ferrobattuto #irondecor #decor #art #homeart #wroughtiron #handmade

Google User (16/11/2018 03:21)
Varëse rrobash dhe çelsash 😁 #metalwork #irondecor #waterjet #waterjetcutting #art

Google User (06/10/2018 22:19)
Nje tjeter klient i kenaqur 😊

Google User (21/06/2018 01:44)
#waterjet #waterjetcutting #iron #irondecor #art #wall #artwall #metal #metalwork

Google User (29/05/2018 20:10)
Kerkojme te punesojme saldator te kualifikuar! Minimumi 10 vite eksperience. Te interesuarit te dergojne mesazh privatesisht.

Google User (24/05/2018 14:14)
Working... #iron #irondecor #art #wroughtiron

Google User (22/05/2018 15:47)
#punimehekuri #dekor #iron #handmade #art #architect #architecture #metal

Google User (18/05/2018 15:08)
#versace #iron #irondecor #metalwork #art #architect #architecture #design #waterjet #waterjetcutting #decor

Google User (01/05/2018 18:56)
#waterjet #waterjetcutting #iron #metalwork

Google User
qenke mjeshter i madh ne punimin e hekurit

Other Places:

1. Bashkia Shkodër
Rruga 13 Dhjetori, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0648624214, 19.5112603053
(www.bashkiashkoder.gov.al)

2. Hookah Bar
Sheshi 2 Prilli Pas Rektorati, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0665283094, 19.5094736534
(www.artcomonline.eu)

3. Teme Diplome Ekonomik
Sheshi. Isa Boletini, 22222 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 0675569424

4. KeLmEnDi ZeMrA JoN
tamare, Tamarë, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.5323382975, 19.6610641479
Phone: +355684455259(www.kelmendineshekuj.com)

5. Rrobaqepsi Bukurie Hajri Tahiri
shkoder, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131

6. La Suisse
Rruga 3, 25330 Velipojë
Coordinate: 45.67574765, 6.39156018342
Phone: 00355672814408

7. Salloni Butterflies Anita
Rr. Kolë Idromeno, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0682, 19.5152
Phone: 0035522250627(instagram.com)

8. Xhamia E Bardhë Perash
Bulevardi Mehmet Pashë Plaku, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0598107976, 19.5089138552

9. Dyqani Gjerman
Rruga "Oso Kuka" Mbas Qendres Tregtare Zdrale, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0690685951, 19.5085841752

10. Moda Gjermane Orioni
Rruga Oso Kuka, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06847, 19.50979
Phone: +355674912361

Copyright © 2016 - 2020
VYMaps.com | About Us | Privacy Policy | Listing Submission